Nem nagyképűség?

Figyelt kérdés
bocsi,nem család,hanem ismerősök.elég komolytalan dolog.szóval vannak ismerőseim akik irigyelnek bizonyos dolog miatt,vagyis mondták hogy ők is úgy elmennének oda,méghozzá Ungvárra,Kárpátaljára,csak há nincs asszem útlevelük se,és hát amúgy se mennek és néha mondja az egyik hogy ő is elmenne:)gondolom irigyel is engem kicsit mivel én már rengetegszer voltam,sőt,remélem még megyek,viszont ő nem.és másvalaki azt mondja hogy nyugodtan büszkélkedjek neki el hogy én már csomót voltam stb.de nem lenne fura?és ők amúgy is önteltek,mintha tökéletesek lennének,meg minden,csak ezt az egy dolgot leszámítva nem.akkor nem lenne nagyképésűg amit az ismerősöm mondott?és ha nem,akkor hogyan hangsúlyozzam ezt ki nekik?nem feltétlenül szavakkal.tudom hogy komolytalan kérdés a többihez képest,bocsi,de már télleg érdekel a véleményetek.
2011. dec. 30. 19:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én ha eljutnék akárhova is (még nem voltam külföldön) dicsekednék vele mert örülnék neki....és ezt gondolom más is látná rajtam , azt hogy örülök és nem úgy néznének rám hogy mit nagyképűsködik ez itt...szerintem vagánykodhatsz
2011. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
76%
hát... Azt kívánom ne legyen nagyobb problémád az életben! :) Én amúgy nem szeretek kérkedni. Nem azért, mert nagyképűség, de amit teszek, azt magamért teszem, vagy a szeretteimért. Másnak semmi köze hozzá.
2011. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon komolytalan! És mindezt szinte egybe!
2011. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
tudom hogynem a legnehezebb,legfontosabb kérdés :Sde köszi a válaszaitokat;)és hogyan tudnám kihangsúlyozni az egészet azon kívül hogy elmondom párszor?talán furán hangzik.de lécci írjatok még;)
2011. dec. 30. 20:11
 5/17 A kérdező kommentje:
19:56.köszi a választ;)
2011. dec. 30. 20:13
 6/17 A kérdező kommentje:
19:56-os,azt akartam írni h köszi a kívánságot;)nagyon-nagyon remélem hogy beválik:)
2011. dec. 30. 20:23
 7/17 A kérdező kommentje:
amúgy nagyszüleim is ott laktak szóval nemcsak vásárolgatni voltam meg stb mint a többség általában,úgnyevzett kötődésem is van a helyhez:);)sztem lehet erre is gondol.am 14/l.
2011. dec. 30. 21:52
 8/17 anonim ***** válasza:

Te mit szólnál, ha valaki direktbe dicsekedne azzal, amit te nagyon szeretnél, de nem tehetnél/kaphatnál meg?


Most komolyan, hol élsz, ahol ez nagy dolognak számít? Ez kamu kérdés?

2011. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
am ő is ugyanúgy dicsekszik.csak nem azzal.
2011. dec. 30. 22:08
 10/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok én dicsekvős annyira.de ha látja rajtam hogy örülök,akkor úgyis megtudja.nem?
2011. dec. 30. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!