Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetem ki, hogy...

Hogyan deríthetem ki, hogy egy részeg hazudik e nekem vagy nem?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm berúgott szilveszterkor, és azt hazudja nekem h valakivel lefeküdt, meg hogy tök szarul van és sokat piált. HOGYAN DERÍTHETEM KI HOGY HAZUDIK, VAGY NEM? MILYEN KERESZTKÉRDÉSEKET TEGYEK FEL NEKI??
2012. jan. 1. 04:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy hazudik és akkor továbbra is hazudni fog, vagy igazat mondott, de keresztkérdésekkel soha nem fogsz elöbbre jutnu..

Teljesen mindegy, hogy az illetö részseg vagy sem, ugyanúgy nem lehet kideriteni, hogy igazat mondott-e.

Másrészt meg nem értem, mi közöd ahhoz, hogy lefeküdt-e valakivel, vagy sem, ez az illetö magánügye.

2012. jan. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!