Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi igaz ebből? (kérdésed...

Mi igaz ebből? (kérdésed rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Apám szerint az összes bor ugyanolyan csak különböző néven palackozzák sztem ez hülyeség.... és nem hiszi el nekem hogy a koccintós az szalmabor....:D
2011. dec. 13. 13:54
 1/6 anonim válasza:
apád még nem ivott bort ezek szerint (max kannásat, abból elhiszem, hogy mindegyik ugyanolyan, de palackozása is)
2011. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:

Szegény országban élünk, nem mindenki szánja rá a pénzt, hogy megismerkedjen a 800 ft fölötti borokkal...ha meg csak a szesz miatt issza, akkor végképp.


A koccintós egyébként rossz maradék szőlőből van, mustsűrítménnyel jól megtámogatva. Az ilyen szőlő egyébként sem lenne jó másra, max. finomszeszt főzni belőle. Ennyi erővel az olcsóbb pálinka is csak „szalmapálinka”, mivel a bortörvényt pont annyira kötelező betartani, mint a pálinkatörvényt...

2011. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zsidó, mint kulcsszó ennél a kérdésnél????
2011. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csakúgy XD
2011. dec. 15. 15:32
 5/6 bembinó válasza:
Vegyél egy pl cseszegi fűszerest utánna menjél el pl Tarcalra és egy pincéből vegyél bort látni fogod nem ugyan az...
2011. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nagyon különbözőek a borok, mivel különböző szőlő fajtából készülhetnek:

[link]

[link]


Emellett az elkészítésük is változhat:

[link]


Továbbá más vidékről származnak:

[link]


Szerintem itt minden kérdésedre megkapod a választ! :-)

2011. dec. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!