Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az miért van, h a férfiak...

Az miért van, h a férfiak többsége nem bírja ki, h a buszmegállóban ne forgolódjanak jobbra-balra, míg a nők egy helyben állnak és várnak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert fel kell mérni a terepet mindig és minden körülmények között. :D


F/29

2012. jan. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Mert a férfiak idővel megtanulnak egy nagyon fontos dolgot.

Location location location.


Radarozni kell a környezetet, hogy a legmegfelelőbb helyen állj ahhoz, hogy a legjobb rálásátod legyen a sunákra.



21f

2012. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert a nők megpróbálnak tökéletesen beállni, hogy szuperül nézzenek ki ahogy ott állnak és mindenkit őt nézze. A fiút meg nem érdekli, úgyhogy nyugodtan forgolódik.
2012. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Sztem ez nem a nemtől függ.
2012. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert forgolódnak? Én csak azt láttam eddig, hogy mindenki a buszra vár és ennyi.
2012. jan. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 11:18


Azért mert nő vagy és egy helyben állva nem látsz senkit.

2012. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nemtől függ, bár itt is vannak kivételek. Fel kell mérni a terepet, meg kell találni a legjobb pozíciót (öntudatlanul legtöbbször, nem a jobb felszállás miatt), le kell vezetni azt a feszültséget, ami a fölösleges időtöltéssel jár, nem utolsó sorban minden pejoratív gondolatot kizárva, meg kell találni az adott helyzetben legjobb nőt. Mégiscsak kellemesebb zsúfolódni az ő társaságában (látványa mellett), mint egy hájas pasas izzadt képébe bámulni.
2012. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Ez hülyeség. :D Én nő vagyok, de sosem bírok a megállókban egy helyben álldogálni. Ellenben sok pasival, aki csak áll és bámul ki a fejéből... bár lehet, h ők már előtte felmérték a terepet. :D
2012. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én nő vagyok, és mégis fel-alá sétálgatok a buszmegállóban. jó hülyének szoktak nézni.
2012. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Buszmegállóban állni és várni rohadt unalmas, még mp3-mal a fülben is. Én ezért nézegetem az embereket, ösztönösen, miről beszélnek, hogy öltöznek, mit csinálnak (nem árt néha elkapni egy fontos információmorzsát, öltözködési tippet. látni valami érdekeset, netán felfedezni egy ismerőst a tömegben.)
2012. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!