Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az a mai világban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a mai világban, hogy a 35 év feletti nőket lehúzzák, hogy már nem feszesek, gond van velük és csak a 18-25 éves korosztály kell állítólag a férfiaknak szexuálisan?

Figyelt kérdés

Régen a bácsikák nem a fruskákat nézegették, hanem szerették, ha egy nő nőies, a piszkafákat, lányos alakúakat egyenesen kerülték.

Akkoriban egy 40-es nő jól érezhette magát a bőrében, nem kellett fiatalabbnak látszania, nem kellett fogyóznia, 20 évesekhez sem hasonlítgatták.

Ennyire befolyásolható a férfi nemi vágya?


2011. dec. 28. 11:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez hülyeség. Most is vannak olyan középkorú nők, akiket a fiatalabbak is szívesen elkapnának egy-két köre.
2011. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Mi van nem tetszik a véleményem,hogy törölni kell?Vagy talán sértő?A fiatal csajoknak talán nem sértő,hogy fruskának nevezed őket?
2011. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Régen is a bácsikák a fruskákat nézegették csak nem adtak róla annyira tudomást . Egy 40-es nőnek el kell fogadnia hogy már nem 25 éves és itt ott már defektes a külseje és valljuk be akármit is akarsz tenni ellene úgyse tudsz . De ez nem azt jelenti hogy irigykedni kell a mostani fiatal lányokra mert őket még megnézik neked is meg volt az az időd de lejárt fogadd el és ne fruskázd itt a többi fiatal lányt akinek feszes még kerek segge van és olyan hetyke melle hogy kiszúrja a pólót !
2011. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Sziklaszar-a nevedből is látszik a véleményed értéke.

Már ne haragudj, de miért sértő az, hogy fruska?

elnézést kérek mindenkitől, akit lefruskáztam.

Nagyon sok fiatal lánynak-remélem ez nem sértő-nem kerek a segge és úgy lóg a melle, hogy megirígyelné az enyémet:-DDD

Nem töröltem senkit, nem tudom mi ez a támadás a lánykák részéről, talán irígylik a 40 éves jó nők seggét, mellét?Mert nekik nincs?:_DD

2011. dec. 28. 11:44
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

ehhez csak anyiban tudok hozzá szólni, hogy most vagyok 22, így a 15 éves nő, vagy akár 40 éves, nem tudom, hogy hosszú távon hogy lenne a dolog, mégiscsak neki magasabbak az elvárásaik, az ágyban is biztos többet kell neki adni(amitt nem biztos hogy teljesíteni tudok, de ha már tudom mit szeret, akkor már igen).szóval szívesen járnék egy 35 körüli nővel,de azért paráznék, hogy meg felelek-e neki.

a szexuális vonzalomról anyit, ha egy nő foglalkozik magával, és olyanok a génjei, akkor smink nélkül is szép ,és lehet feszes is.szóval vonzóak számomra az érettebb nők.persze van határ, egy 50 éves nővel azért mégse...

2011. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Sorry csillag virág nem nő vagy köszönöm hogy úgy minősítetted a válaszom hogy meg se kértelek rá, demokráciában élünk vagy legalább is annak nevezett rendszert képviselünk tehát vélemény nyilvánításomat még mindig szabadon gyakorolhatom . Álláspontomnál még mindig kitartok mégpedig a te időd abból a szempontból lejárt hogy téged agyon bámuljanak az utcán és sóvárogjanak utánad a férfiak inkább élj a gyerekeidnek férjednek és éld tovább az életed .
2011. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

ez netto hulyeseg...

egy jo no 40evesen is jo,egy trampli meg tininek is trampli...

tapasztalat...

:)

volt mar tini baratnom is,koromnal 10evvel idosebb is...

mindegyik korosztalyban van szep es kivanatos...

2011. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem 35, 40, 40 feletti nőket húzzák le, hanem azokat akik xarúl néznek ki. Nagyon sok szexi, szép, 40-es nő van aki igazán gyönyörű, aki még egy 20 éves srác számári izgató. Én is ismerek ilyeneket. Viszont az is igaz, hogy az ellentettjéből még több van. Sokszor mikor már meg van a gyerek, a férj, a ház, a kocsi nem adnak annyira magukra. De ez nem csak a 40es nőkre igaz. Sokszor már huszon-harminc éveseknek is csúnyán lóg a ciciük, ápolatlanok, hajuk lenőtt stb.

Tisztában kell lenni azzal ténnyel, hogy ha valaki jól akar kinézni azért kell tenni (és ez korral egyre inkább igaz és egyre több időt kell szánni rá).

MILF forever!!! :-))

F/33

2011. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azért elgondolkozik az ember ezeken, mikor azt mondják neki, hogy élje az életét a gyerekeinek.

Szerinted ha betöltöd pár év múlva a bizonyos évedet, majd akkor a szülinapodon elhatározod, hogy mostantól nem vagyok nő, vagy férfi és csak a gyerekeimnek és a munkámnak élek?

Szerinted ez így van, hogy egyszer csak húzol egy határt és kiheréled magad?

Az én mamám még 68 évesen is adott magára és igen is voltak öregúr udvarlói, ő meg csak nevetett rajtuk.És nem parázott ilyeneken mint én.És az öregurak nem bámultak meg engem, pedig 20 éves voltam és egyáltalán nem engem bámultak, pedig együtt voltunk.

Persze a rokonságban volt egy pedo bácsi, aki fogdosott, de az nem is udvarolt hasonló korú nőknek, még a felségét sem dugta meg, csak csókolgatta a tiniket.

2011. dec. 28. 12:12
 10/17 A kérdező kommentje:

Talán annak van igaza, aki azt írja, hogy vannak trampli 40-esek és trampli fiatalok, genetikailag csúnya fiatalok és genetikailag jó nő 40-esek és az igaz, hogy ápoltnak kell lenni 40 év körül már nem elég a szépség, törődni is kell vele.

Köszönöm az értelmes és nem támadó válaszokat.

2011. dec. 28. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!