Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mitcsináljak hogy...

Szerintetek mitcsináljak hogy ilyenkor ne essek ''pánikba''?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnöm ha valamit kiir sttuszba (pl. mérges smiley) akkor én rögtön azthiszem, hogy rám mérges. Ilyenkor egész éjjel nemtudok aludni ha nmbeszéltem a csajjal, és sokszor jön h sirjak is emiatt, és persze ilyenkor nagyon fáj a hasam alja.
2012. jan. 3. 10:24
 1/5 Antimod ***** válasza:
Neked szánta egyértelműen? Ha nem, akkor miért veszed magadra? De még ha neked is szánta, muszáj változtatnod ezen, mert így mindenen ki fogsz borulni, nem lehet így leélni egy életet.
2012. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kéne váloztatni de hogyan? (Amugy nem nekem szánta)
2012. jan. 3. 10:42
 3/5 Antimod ***** válasza:
Ha nem neked szánta, miért visel meg? Ez az ő ügye, nem a tiéd. Amúgy hasznos a "Lesz@rom Tabletta". Képzeletben kell bevenni, és 3 másodperc alatt már hat is.
2012. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jan. 3. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha meg nem csak képzeletben akarsz Lesz@rom tablettát bevenni... :D

[link]


Nekem van, nagyon hasznos, remekül lehet vele idegesíteni pl. a főnököt :D. Tapasztalat! :D


Ha a barátnőd az, sokból tart ráírni, megkérdezni, mi a baj? Elmondja, ha te vagy az oka, meg tudjátok beszélni, ha nem te vagy az oka, tudsz neki tanácsot adni. Ha minden hasonlón emészted magad, az tényleg nem sok jót fog hozni.

2012. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!