Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mitcsináljak már de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mitcsináljak már de komolyan?

Figyelt kérdés
Akárhogyan próbálok végre újra bnőt találni egyszerűen nemsikerül.... Az elején minden jó aztán egyre mélyebb lesz ez a dolog annyira hogy szinte mindegyik lány odavan értem de a végén nemlesz semmi az egészből,de annyira semmi hogy utána már jóban sem maradunk hanem totál vége.Nemértem miért van ez? Én ugyanolyan vagyok egész végig szinte mindig mindegyik lánnyal nagyon jól elvagyunk,nemvagyok egy isten de sokak szerint helyes vagyok szóval ezsem volt a probléma.Mégis mitcsináljak?Már annyiszor pofáraestem hogy mág próbálkozni se akarok elment az egésztől a kedvem....pedig tényleg jólenne már.Azt nemondjátok hogy várjak majd lesz valami mert eddig nemjött be ezután se fog.Egy sima átlagos lányt keresek csak aki aranyos,kedves,normális,aki szeret,nemcsal meg stb szóval nagy igényeim egyáltalán nincsenek.Énmár nemértem az egészet mégis mitcsináljak? :(
2011. febr. 17. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt, hittem magamról olvasom, csak én lány vagyok..

Nem tudom, nem lehet, hogy gyors a tempó? Értem, minden olyan gyorsan történik, gyors ismerkedés, gyors kapcsolat és az egész felületes lesz, mert még nem ismeritek egymást?!

18L

2011. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Látom teis 18vagy :)


Nem nemhiszem hogy ez a gond.Először találkozgatunk,egyre többet beszélünk msn,teló stb,aztán mégtöbb tali de mindegyik jó szinte mindig és fél napokig tart aztán egyszercsak hopp fogalmam nincs miért mintha végelenne mindennek levagyok sz*rva stb,ha pedig szóváteszem hogy mivan énvagyok a f*sz...és szinte mindig azután van ez miután én már komolyabban megkedveltem őt így mindig csak nekem rosz :S Komolyan nemtudom mitkéne tennem már...

2011. febr. 17. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Aranyos, kedves, normális, szeret, nem csal meg?

Hát barátom de, nagyok az igényeid :D De ne add lejjebb.

Ja, vagy azért gondolod, hogy nem nagyok az igényeid, mert szóba állnál akár nem a legszebb lánnyal is a suliból..? Háát.. Tanulj még az életről, de sokat.

2011. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jah hogy ezcsak nálam számít alapnak? Mért mégis milyenlegyen egy bnő?Egy plázap*csa akit a fél város ismer,és végigment rajta,bunkó aki nemis szeret vagy mi?
2011. febr. 17. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy értem, ha találsz magadnak egy olyan lányt, akit leírtál, akkor te azon szerencsések közé tartozol majd, akik boldog párkapcsolatban élnek, stb. Szerintem ez hatalmas dolog. Nézd meg itt a kérdéseket, hány emberrel bunkó a szerelme, hányt vágnak át, stb.

Szóval szerintem nagy igény egy olyan lányt találni.

De nem is érdemes mással összejönni, azért írtam hogy ne is add lejjebb.

2011. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ez a leírás kb a legtöbb lányra vonatkozik akivel próbáltam valamit és fogalmam nincs miért nincs belőle soha semmi...
2011. febr. 17. 21:23
 7/9 MolotovPunk ***** válasza:

A lányok mindig azt sz**ják le,aki igazán szeretné őket.Aki ténylegesen törődne velük azok másod rendű számban mennek.Valahogy nem veszik észre és általában a szemét alakokkal hamarabb össze jönnek.Ezért is lett sok férfi gonosz és kiábrándult e téren.

Ezért is van sok olyan eset,ha pl randiról van szó,inkább a haverockkal mennek sörözni.Sokat csalódtak és már bele untak az egész dologba.

Lassan én is :)

Velem is azért van ez,hogy alkalmi kapcsolatokba ugrálgatok ide oda.Nem szórakozásból (hozzáteszem.)



Azért te ne add fel haver.Eljön a te időd is.Én szurkolok.

2011. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sztem ismerj meg engem..:D:P nah jó nem kötelező...de én is hasonló cipőben vagyok...majd lesz vhogy..olyan még nem volt h ne legyen sehogy!!:)
2011. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

merrefelé laksz?:D

olyan ismerős ez amit mondasz :D

2011. febr. 17. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!