Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy baráti...

Mit tegyek, hogy baráti társaságba mindenki a saját párjával foglalkozzon?

Figyelt kérdés

Elég rossz megfogalmazás tudom, de most kifejtem. Elég sűrűn csinálunk közös programokat párommal ahol ott vannak a barátai és nekik a barátnőik. Szóval ilyen párocskás kimozdulásokat. Mi lányok jóba vagyunk nagyon mindannyian. Az a helyzet, hogy észrevettem újabban, hogy a többi fiú is sokszor feltünően engem stíröl, vagy bámul, esetleg mintha már különösképpen is túl sokat foglalkozna velem. Azt is vettem már észre, hogy emiatt a többi lány furán nézett rám. Próbálom ezeket a dolgokat elkerülni, inkább a saját párom közelében lenni dehát nem mindig jön össze. Nem vagyok egy plasztikcica, de tény, hogy jó géneket örökölte, karcsú vagyok, meg mondjuk sokat adok a hajamra, arcomra stb. A többiek nem bányarémek, de 2 lányon pl van egy kis felesleg, vagy egy másiknak pattanásos az arca. Mikor találkozunk direkt mindig szolidabban öltözködök, mint általában, sima póló, farmer, semmi smink de ígyis. Nem akarom mondani a páromnak meg a fiúkat sem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, de már zavar.

Veletek nem volt még ilyen? Esetleg magatokra ismertek valamelyik szerepben? Mit kéne tennem?


2012. jan. 3. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ettől többet nem tudsz tenni.

Ezt nekik kell lejátszaniuk a párjaikkal.

Már így is sokat tettél, sok áldozatot hoztál azzal, hogy nem öltözöl fel olyan csinosan, mint szoktál. Ne add fel teljesen önmagad, nem a te hibád, ha más szebbnek lát téged. Szegény párod, ő meg lehet, hogy várná tőled, hogy hozd mindig azt a csinos formád, amit megszokott tőled, ő meg lehet, nem érti, miért öltözködsz szolidabban, pont, mikor a barátaitokkal találkoztok.

2012. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehogy már te érezd magad rosszul, mert szép csaj vagy.


Én is ilyen helyzetbe voltam ugyan azt csináltam mint te, szolidabban öltöztem, de akkor se hagytak békén, majd beleuntam és nem érdekelt ki néz, ki irigykedik, ki fújj rám azért mert jól nézek ki.

Nem fogok zsákot húzni magamra csak azért, hogy egy kevésbé csinosabb lány ne érezze magát kényelmetlenül mellettem.

2012. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult, roszz dolog, mert rám is hatott annak ellenére, hogy nem tehetek róla. Azon kaptam agam, hogy nem húzom ki magam olyan nagyon mint máskor, hanem egy kissé púposan, behúzott nyakkal ültem, hogy ne tűnjek nagyképűnek v gőgösnek. Aztán rájöttem, hogy ez tök hülyeség, ezek az ő érzéseik, amelyekről én nem tehetek. persze, nem öntök olajat a tűzre a viselkedésemmel, de nem is vagyok hajlandó visszahúzódni. meg néhány óra után a hátam is fájt már :). én megjegyzéseket is kapam, pl hogy milyen vékony vagyok már, pedig nem is salátát rendeltem, ahogy ők, hanem húsételt, mint a férfik. szabályosan szemrehányást tettek. whatever. tényleg jó géneket örököltem és ezért hálás is vagyok a sorsnak, de mindenkinek megvan a maga keresztje. nekik ez, nekem meg meg más... csak ők nem tudják jól kezelni
2012. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
férfiak* :)
2012. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amíg hűségesek, addig nincs gond. Pasiból vannak, és a nézelődés senkinek nincs megtiltva (és nem is lehet megtiltani)

Egyszerűen ne foglalkozz az ilyesmivel. Ha a többi lányt ez zavarja, akkor az az ő bajuk. Én konkrétan lekakálom az ilyesmit.


24/n

2012. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat

igen a párom párszor furcsállta, hogy miért nem dobom jobban ki magam :S

de hát akkor megpróbálok nem foglalkozni a dologgal

csak nehogy megromoljon a kapcsolatom a többiekkel emiatt

2012. jan. 3. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Lehet azt nézik, hogy mire vagy ilyen beképzelt mikor egy átlag ember vagy...
2012. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy beképzelt? ezt a választ most nem értem
2012. jan. 3. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!