Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » (Nem biztos hogy ide, de. )...

(Nem biztos hogy ide, de. ) Hogyan tudnám ezeket a dolgokat kezelni?

Figyelt kérdés
Szóval, barátom:B. Barátnőm:N. én egy 14 éves lány vagyok, és vagy egy 21 éves barátom..és a barátom a volt Lbmnek az unokabátyja..szóval, amióta kezdtük a barátommal ismerkedni, azóta N nagyon kötekedős lett...aznap, mikor elcsattant B és köztem az első csók egy másik barátnőm benyitott.. nahát szép, mondhatom.. mindegy..ebből lettek gondok de megoldódtak..aztán.. most N nagyon nagylánynak érzi magát, elmondta egy b-nőjének a titkaim felét, amit még anno rábíztam..De nem ez a lényeg...Nyáron, egy másik bnőnk N és én sátraztunk.. a másik barátnőnk (nem az akinek elmondta a titkaimat) tetves volt..és én elkaptam tőle.. de N nem... és azóta lekezeltük, minden rendben,,csakhogy! N meg most kapta el, megy másik rokonjától, de ő engem hibáztat, mert szerinte "most jött ki rajta.. -.-" ez nevetséges, ugyanis egy olyan apró fehér sz*rból 2 hét alatt kel ki egy tetű) és most el vagyok tiltva onnan, nemmintha menni akarnék, de akkor is kínos (mert.. N elmondta a titkaim felét, a volt tetves bnőm egyik titkát a bnőjének, akinek a titkaimat mondta, engem hibáztat mindenért, és azóta ilyen velem,, mert egyszer ledobta az üvegemet, aztán felrakta, és megint le és erre azt mondtam: Kösz, h ledobtad az üvegem.. erre ő megsértődött, és azóta legalább 127-szer bocsánatot kértem, azóta döfdösi belém meg B-be a képzeletbeli késeket, és már kezdek kiakadni.. és elkezdett keverniN és emiatt lett a B néhány problémánk, amit már megbeszéltünk.. Na EZT, HOGY KEZELJEM?? állandóan bőgés határán állok emiatt... Lehet zavaros, kérdéseket, válaszokat, véleményt szívesen várok..14\L
2012. jan. 3. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem N nem nevezhető barátnőnek. próbáld meg elkerülni. ne keresd a társaságát.

17/L

2012. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm..Ezt B. is mondta..És az egész helyzetet hogy kezelhetném?
2012. jan. 3. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni ezt az egészet. Ne kattogj rajta. Legyél sokat B-vel, barátkozz másokkal! :)
2012. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet rosszul fogalmaztam...B. a pasim..csak utálom ezt aszóhasználatot..
2012. jan. 3. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg N-nek, hogy igazi barátokra van szükséged. Egyébként, hogy általánosságban hogy kezeld: mutasd meg, hogy te nem vagy gyerekes, mert N nagyon annak tűnik. Ne is foglalkozz a hülyeségeivel. Nevesd ki, de ne csinálj viccet belőle mindenki előtt, csak lássa a megvetést az arcodon, hogy te teljesen lenézed a ygerekes viselkedését.


Egyébként nem értettem pontosan, amit írtál.

2012. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm! Mit nem értettél pontosan?
2012. jan. 6. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!