Hogy mondom a verset?

Figyelt kérdés

szóbelire kell, őszinte véleményeket kérek! nagyon szörnyű?

indokot is, kort/nemet!


http://www.youtube.com/watch?v=OobTtESXyDw


2012. jan. 4. 16:56
 1/9 Amandaroza válasza:
Szerintem jól szavalsz,de nekem ez ver nem jön be.
2012. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egész jó :)

Kétségtelenül örülnék, ha én is így mondanám a verseket, de nekem egy kicsit már erőltetettnek tűnik ez a hangsúlyozás. Szerintem a legfontosabb, hogy természetesnek tűnjön az egész, és a költő gondolatát add át, az ő érzéseit fejezd ki hangsúlyozással.

De tudom, ma a tanárok ilyen szavalást várnak el.

Összességben: Szerintem szépen mondod, jó ez :)


15/F (lehet hogy fiatal vagyok, de nem hülye ;) )

2012. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
dráma-suliba kell. és színész szeretnék lenni. mondjuk a színészkedés nem (csak) ilyen szövegek mondásából áll, csak kíváncsi vagyok mit gondolnak mert még SOHA senki előtt sem mondtam verset így, max órán felelve de akkor sosem merek így..
2012. jan. 4. 17:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondtál már valaha verset ?


Borzalmasan ordítasz. A hangsúlyozás nem azt jelenti, hogy üvöltök, ahogy a torkomon kifér, ráadásl a hangsúlyt is rossz helyen rakod.

Mindig a jelzőt nyomjad: piros labda. Nyomatékosítot, hogy pirosról van szó. Nem állsz meg a két szó között, egyben mondod.


AMúgy jó az alapanyag, csak rosszul hangsúlyozol, ordítasz, és néhány helyen "énekelsz".

2012. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szerintetek ő hogy mondja?

http://www.youtube.com/watch?v=LEjv3f9mxwE

2012. jan. 4. 18:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz ez, csak még egy picit modoros. (Valahol túl nagy a szünet, néhol túlartikulálsz, mintha fölolvasnád, és naggyon szépen akarod mondani. Az "iskolát" picit selypít.) De kezdetnek mindenképp jó, majd a drámasuliban úgyis megtanítják a csínját-bínját.
2012. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

fuuhh köszi, csak eléggé lement most az önbizalmam..főleg, hogy visszahallgatom magam.. mondjuk tudom, hogy a telefon felvevő (nem találtam jobbat) torzít, de nagyon nyávogósnak tűnik a hangom, pedig én elég mélynek hallom..

mikronfonba is nyávogós, idegesítő a hangtónusom.. nektek nem volt idegesítő amikor meghallottátok? vagy "átlagos" hang?

2012. jan. 4. 22:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Számomra nem volt idegesítő, se nyávogós. Nyugi, csak neked rossz magadat hallgatni.:) Szerintem jó hangod van.
2012. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ó, akkor jó...:D
2012. jan. 4. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!