Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetne végre leállítani...

Hogy lehetne végre leállítani az ártószándékú öregasszonyt és a túlbuzgo fenyegetőző unokahugát?

Figyelt kérdés

Ugyebár nemrég megosztottam a postaláda és a szaloncukor történetét


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


A következő a problémánk. Tegnap munka után hazamenet este 7kor már vártak a társasház kapujában, megállítottak, és hiába telefonáltam egy kollégával szinte köteleztek arra hogy rakjam le a telefont. Miután megtettem hogy leraktam rám zúdították a történetüket. Hogy kit láttunk, mit láttunk, hogy látták hogy mi is arra járkáltunk amikor a szilveszteri buli volt, és nevetgéltünk és hogy biztos azon...stb.

A szituációt már teljesen elferdítették, egy kóros zaklatót keresnek, aki hónapok óta zaklatja az öreglányt. A postaládás szitut is úgy adták elő hogy idézem " a ruhájuk is tiszta egymerő sz@r lett mikor szedték ki a cukrokat, és a többit, nem beszélve arról hogy már odáig túlozták hogy nyilvános fenyegetésnek említettek dolgokat. Előadták hogy rettegtek hogy valami életveszélyes dolog is benne lesz amikor pakolták ki, többször elsírták magukat. Ahogy azt említettem megerősítettek abban, hogy a borítékot, és tartalmát, illetve a szaloncukorból pár darabot, és egy taknyos zsepit, meg egy celluxra ragadt hajszálat bevittek a rendőrségre, és ott is előadták a "veszélyben az életük" történetet. Nos , úgy érzem nem nagyon akarják leállítani magukat, és a lakók között mindenáron tanukat/gyanúsítottakat keresnek, becsengetnek, faggatóznak, és próbálnak nem létező érvekkel kiszedni a lakókbol valamit. Ez már baromira zavaró.


Eddig mindig valamin ment a csámcsogás, volt hogy azért hogy ki nem takarított a lépcsőházban, volt hogy 8-9 éves kisgyerekeknek délután szülinapi zsur volt és hangosak voltak, volt hogy a térelválasztó kerítést bontatták el a kivitelezővel, és volt olyan is hogy bútorokat vittek egyik szomszédhoz, és a folyosón szabták méretre a lapokat és lett egy kis por, de abból is esztelen balhé lett. Elegem van, valami csak van ami megoldást jelent erre az egészre. Szeretnék nyugodt életet élni de mindig arra kell hazamenjek hogy valami történik...most se hiányozna hogy a rendőrség "lepje el" a társasházat, mert ennek az öreglánynak nincs normális esze, és gyanúsítottakat keres...légyszi írjatok ötleteket. Köszi előre is.



2012. jan. 5. 10:08
1 2
 11/14 hollófernyiges ***** válasza:

Nem a szaloncukorral van a probléma, hanem ezzel:


"a szaloncukrok előtt egy kisebb borítékba haverom beleszékelt, majd ráírta: Boldog Karácsonyt :)"

2012. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Az idős néni nem ártalmatlan."


Tudtommal a szarkeverést nem büntetik, de a garázdaságot igen. Te mennyire lennél boldog egy csomó szarnak a postaládádban? Meg, ha jól írtad akkor még egy fenyegető levél is. Most szép kis szavakkal illetnélek meg, de nem írhatom ki. Látod mi is olyanok vagyunk mint az öregnéni és az unokája? Csodálod? Jobb, ha nem másra kened a "szart".

2012. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem fenyegető levél volt, és nem "tele volt szarva" Kb egy kis üveggolyó nagyságú széklet volt a borítékba helyezett papírba, amire rá volt írva szószerint: Boldog Karácsonyt! - ez fenyegetés, zaklatás?


Akkor én is feljelentem zaklatásért amikor a saját és a többi lakó nyugalmát megzavarva kopogtat a plaonján egész éjjel, és senki nem tud tőle pihenni, illetve cigi csikkeket borít ki az ablakán hogy a felette lakó szomszédait megszégyenítse rájuk kenve hogy ők voltak, és sorolhatnám...nyílván nem volt szép ez a boritékos dolog, de azért ez nonszensz. Majd én is kopogtatok, illetve kicseszek a többi lakóval, ha pedig valamit tesznek feljelentem őket. Valóban így jó ez...


Garázdaság az hogy szaloncukrok lettek betéve? Akkor bemegyek és feladom magam, és a haverjaimat, elvégre igaz, ez egy halálos bűn, amiért meg kell bűnhödni...

2012. jan. 6. 11:46
 14/14 Antimod ***** válasza:

Öntsünk tiszta vizet a pohárba. Garázdaság -> [link]


Ez alapján nem az. Fenyegetés nem volt, a néni felkapta a vizet, érthetően. Jogi útra nincs esélye terelni az ügyet, de ettől függetlenül elítélendő, amit vele tettetek, akármilyen hülye is. Így nem fognak lenyugodni a kedélyek.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!