Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetne végre leállítani...

Hogy lehetne végre leállítani az ártószándékú öregasszonyt és a túlbuzgo fenyegetőző unokahugát?

Figyelt kérdés

Ugyebár nemrég megosztottam a postaláda és a szaloncukor történetét


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


A következő a problémánk. Tegnap munka után hazamenet este 7kor már vártak a társasház kapujában, megállítottak, és hiába telefonáltam egy kollégával szinte köteleztek arra hogy rakjam le a telefont. Miután megtettem hogy leraktam rám zúdították a történetüket. Hogy kit láttunk, mit láttunk, hogy látták hogy mi is arra járkáltunk amikor a szilveszteri buli volt, és nevetgéltünk és hogy biztos azon...stb.

A szituációt már teljesen elferdítették, egy kóros zaklatót keresnek, aki hónapok óta zaklatja az öreglányt. A postaládás szitut is úgy adták elő hogy idézem " a ruhájuk is tiszta egymerő sz@r lett mikor szedték ki a cukrokat, és a többit, nem beszélve arról hogy már odáig túlozták hogy nyilvános fenyegetésnek említettek dolgokat. Előadták hogy rettegtek hogy valami életveszélyes dolog is benne lesz amikor pakolták ki, többször elsírták magukat. Ahogy azt említettem megerősítettek abban, hogy a borítékot, és tartalmát, illetve a szaloncukorból pár darabot, és egy taknyos zsepit, meg egy celluxra ragadt hajszálat bevittek a rendőrségre, és ott is előadták a "veszélyben az életük" történetet. Nos , úgy érzem nem nagyon akarják leállítani magukat, és a lakók között mindenáron tanukat/gyanúsítottakat keresnek, becsengetnek, faggatóznak, és próbálnak nem létező érvekkel kiszedni a lakókbol valamit. Ez már baromira zavaró.


Eddig mindig valamin ment a csámcsogás, volt hogy azért hogy ki nem takarított a lépcsőházban, volt hogy 8-9 éves kisgyerekeknek délután szülinapi zsur volt és hangosak voltak, volt hogy a térelválasztó kerítést bontatták el a kivitelezővel, és volt olyan is hogy bútorokat vittek egyik szomszédhoz, és a folyosón szabták méretre a lapokat és lett egy kis por, de abból is esztelen balhé lett. Elegem van, valami csak van ami megoldást jelent erre az egészre. Szeretnék nyugodt életet élni de mindig arra kell hazamenjek hogy valami történik...most se hiányozna hogy a rendőrség "lepje el" a társasházat, mert ennek az öreglánynak nincs normális esze, és gyanúsítottakat keres...légyszi írjatok ötleteket. Köszi előre is.



2012. jan. 5. 10:08
1 2
 1/14 Antimod ***** válasza:
44%

Ötletek:


1) Ne rakd le a telefont, hanem menjél arrébb. Nehogy már két öreglány parancsolgasson neked.

2) Valószínűleg a rendőröknek is hamar elegük lesz belőlük, és kivágják őket. Lehet, hogy ez is történt, és azt mondták nekik, tanúk nélkül semmit nem tehetnek.

3) Látod, a levelezés nem volt hasznos megoldás. :) Ha több lakót is zavarnak, akkor fogjatok össze, szépen mondjátok meg nekik, hogy állítsák le magukat, mert zavarják a közösséget.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
A lóf*szt azért aggódsz hogy felborul a közösség nyugalma, ez már a harmadik kérdés amit felteszel, és az első úgy szólt hogy "teletömtük egy öregasszony postaládáját szaloncukorral, ebből nem lehet para ugye?" Tehát most f*sol mint az állat a rendőröktől...
2012. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tévedsz, nem a rendőröktől "fosok" hanem a koholt vádaktól. És minden lakó gyanúsítgatásától. Én nem tömtem semmit, haverom volt, de közünk nincs a többi dologhoz!!!!! És azért amit nem csináltam nem viszek el semmilyen balhét! Szaloncukortömésért senkit nem csuktak még le, mert nem bűntény...se szabálysértés, se zaklatás...de ha emellett koholt vádakat, életveszélyes zaklatást, és hasonló súlyos bűnökkel gyanusit "állítólagos tetteseket" hogy a rendőrök felfigyeljenek végre rá...abból lehet baja akárkinek!!!!!! Én csak ettől tartok, semmi mástól!!!
2012. jan. 5. 11:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Haverod volt és pártját fogod így részese vagy a dolognak. Vállald akkor a balhét, ha nem nyomod fel a haverod. Gondolkozz. A haverod miatt szopsz? Én elmondtam volna és szálljanak le rólam, mert semmi közöm és hogy a haveromat fenyegessék. Ha engem fenyegetnek akkor feljelenteném megfenyegetés okával és biztos visszább vesznek ők is. Viszont meglehet őket érteni. Nem ok nélkül szálltak rád. Te is hibás vagy hiába kened a haverodra! Hazudsz. Mond el az igazat!
2012. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Írtam a másik kérdésedre is. Ide is linkelem: [link]

Csúnya dolog öregnénikkel ilyet tenni! Remélem sikerül a ártószándékú öregasszonynak és a túlbuzgó fenyegetőző unokahugának.

2012. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hogy lehet végre leállítani... kérlek szépen úgy, hogy te magad is leállsz... Ennyit tehetsz.

Miért kellett a szaloncukort beletenni a postaládájába a kutyaszaros levéllel? Ettől neked jobb lett?

Egy hőzöngő addig hőzöng, amíg van közönsége. Ti jó közönség vagytok. Mert szítjátok is a bajt.

Úgyhogy ha szarba kerülsz, azt nem a "házsártos vén öregasszonynak" köszönheted, hanem saját magadnak. Foglalkozz a magad dolgával. Az öregasszonyt meg kerüld ki, köszönj neki illedelmesen, és itt fejezd is be a fa.zságaidat.

2012. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 hollófernyiges ***** válasza:
Hogy hogyan lehet leállítani? Mondjuk ha nem sz*rtok a postaládájába, az már egy jó kezdet.
2012. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat. Igyekszem tanulni belőlük
2012. jan. 5. 15:59
 9/14 A kérdező kommentje:

A kérdésem kifejtését légyszívs olvassátok végig. Az idős néni nem ártalmatlan. Senki nem bántotta, mindenki illedelmes volt vele, és békénhagyták. Az hogy ő nem egy, nem két dolog miatt a lakókat megkeresve egymás ellen úszítja őket különböző okokkal, mint pl a kislány szülinapi bulija milyen hangos volt, szörnyű amit csinálnak...stb nem csodálom hogy van ilyen...

Itt az a gusztustalan hogy szinte minden lakónak bekavart már, és nem véletlenül tette...és uram bocsáss, ha szaloncukor bedobásért kell bűnhödni bárkinek is, azt magamra vállalom és leülöm akár...de egy folyamatos zaklatás, fenyegetés ...stb általa kreált gyanúsítgatást nem vállalok el. Nem tudom itt biztos mindenki hibátlan volt, soha nem csinált gyerekes csínyt, és gondolom akkora egy lelki tiszta ember az is aki meglincselne a szaloncukor bedobásáért bárkit is...hiszen ezért börtön jár...

2012. jan. 5. 16:04
 10/14 Antimod ***** válasza:

"szaloncukor bedobásért kell bűnhödni bárkinek is, azt magamra vállalom és leülöm akár"


:D Te hős! Nem kell börtönbe vonulnod. Egyáltalán nagykorú vagy?


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!