Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy béküljek ki a barátommal?

Hogy béküljek ki a barátommal?

Figyelt kérdés

Igazábol elég hülye történet ezt a gyerek csak interneten a barátom igazibol még nem találkoztam vele de akarnék majd. Na ő elmondott magárol pár elég kínos titkot amit elmondtam a neten az osztálytársainak és ők elkezdtek rajta nevetni és csúfolják és nekem ez a barátom azt mondta hogy letöröl mert hogy a titkát tovább adtam pedig megígértem hogy nem.

Kicsit hülye voltam hogy tovább adtam de ha újra dumálhatnék neten vele olyan jó lenne csak nemtudom hogyha visszaveszem ismerősnek hogy mitmonjdak hogy megbocsátson!Tudtok valami tippet??? 14/F


2012. jan. 6. 12:13
 1/5 anonim válasza:
Szerintem mond azt hogy:Szia!Nagyon bánom amit tettem minden ember hibázik kérlek bocsáss meg mert nagyon rossz ha nem tudok dumálni veled kérlek!Olyan jó lenne ha megbocsáltanák mert akkor megkönnyebülnék! Na valami ilyesmit ámm másolhatsz is tudom hogy kicsit nyálas xD de ha annyira akarod hogy tudj chatelni akk nem nagy dolog egy copy->paste vagy atfogalmazod amit irtam!
2012. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D ezt beirom neked remélem hatni fog :D
2012. jan. 6. 15:16
 3/5 A kérdező kommentje:
vagy nem neked hanem neki xd elirtam
2012. jan. 6. 15:16
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nemnagyon békül
2012. jan. 7. 20:10
 5/5 anonim válasza:
:((Szemelyes kapcsolatra van esely?Batorsag?:DUgy tuti megbocsatana:)
2012. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!