Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki a legjobb...

Hogyan béküljek ki a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés
Bocsi, lehet hogy nem jó kategóriában járok, de fontos lenne.. :S Összevesztem a legjobb barátommal, mert sosem beszéltünk, és mindig gyorsan lerázott. Megmondtam neki, hogy nekem rosszul esik, hogy mindig követnem kell a hangulatát, mert előtte kb 1 héttel még normálisan beszélgettünk, minden este hívott skype-on is, és sokat találkoztunk [ mivel kb 70 km van köztünk ] . Sokan mondják, hogy neten nem lehet tartani a kapcsolatot a barátokkal, de a legjobb barátnőmmel is tudom. Szükségem van arra a srácra, mert rengeteg olyan dologról tudtam beszélni vele, amiről lányokkal nem. Nem tudom, hogy írjak-e neki levelet valahol, és ha igen mit ? Egy évvel fiatalabb mint én, de maximálisan megbíztunk egymásban. Segítsetek! :(
2011. dec. 8. 18:27
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom hogy erre ő hogyan reagált, de szerintem beszéld meg vele. Nekem is volt egy fiu legjobb barátom, kb. másfél évig.Volt egy idő mikor én is ugy éreztem hogy alig beszélünk,és megmondtam neki.Utána minden rendbe jött. Szóal mindenképp tegyél még egy próbát,ne menjen ez miatt tönkre a barátságotok. :)
2011. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igaz már 1 éve tetted föl a kérdést de...Én is össze vesztem a legjobb barátommal aki egyébként lány...Hosszú ideig tök jól elvoltunk, Hosszú ideig cseteltünk, sokat találkoztunk:D...Aztán egyik napról a másikra egyre "Gonoszabban" bánt velem...Egy hét után ezt meg mondtam Neki...Én nagyon félek hogy elveszítem. Na mindd1 az a lényeg hogy Tedd föl azt a kérdést hogy mi bajod van velem? vagy... Eddig tök jól megvoltunk...Hát nem tom ilyeneket:D
2012. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!