Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi célja van a cigánynak ezt...

Mi célja van a cigánynak ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Ültem a padon és 1x megjelenik egy nagy kemény cigány csoró és úgy csinál mintha a földön kapna egy gyűrűt,ugyértem a kezibe volt egy és elguritotta majd mintha felvette volna és kinálta hogy tessék vedd le földön kaptam.Természetesen elutasitottam tudtam h valami trükk mert azelött semmi gyűrűt nem láttam szerintetek mi célja lett volna ezzel?Valakivel történt hasonló dolog?
2012. jan. 6. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lopta aztán így akarta rádkenni a dolgot mert már nagyon a nyomában vannak (na jó ez baromság lopott dolgot nem látsz cigánytól mégegyszer ebben az életben), vagy így akart ismerkedni veled...
2012. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
...ismerkedes kizarva(X) azt elfelejtettem mondani hogy nem csak velem csinalta lattam ahogy massal is probalkozik
2012. jan. 6. 14:12
 3/9 yuda ***** válasza:

Véletlenül tudom a megoldást, ami végtelenül egyszerű, szerintem legalábbis.

Csinálnak egy aranyozott gyűrűt, ami kívülről ugyan arany, belülről egészen más :)

Úgy csinál, mintha a földön találná és ő mivel csupa szív ember, neked adja, természetesen néhány tízezer ft-ért cserébe.

Ha te egy nagy balek vagy, azt hiszed rádmosolygott a szerencse és a maximum 2.000 ft értékű gyűrűért kifizetsz legalább 20.000-et :)

2012. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló lényegre törően pontos volt. Ez egy csalási trükk az ötvenezer közül, amellyel próbálkoznak. A fantáziájuk ebben kimeríthetetlen.

Velem szemben több mint tíz éve vetette be egy Kárpátaljáról jött cigány férfi: természetesen sikertelenül.

2012. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hmmm én is gondoltam már rá hogy nem valodi arany csak futatott am azt nem hogy penzt kér érte:D
2012. jan. 6. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha arannyal futtatott, az még a jobbik eset. Sokszor csak felpolírozott sárgaréz karika. Az emberek nem tudják szín alapján megkülönböztetni az aranytól.
2012. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat ja mas velemeny kivancsian varok meg valaszokat:D
2012. jan. 7. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit csavarni tovább. El akarta sütni rajtad ezt a régi trükköt, hogy jól levágjon pár kilóval.
2012. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De még valami más trükk biztos létezik és ezért kérdeztem!
2012. jan. 8. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!