Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A lakás szomszédaink folyton...

A lakás szomszédaink folyton buliznak, a rendőrség nem tesz semmit. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
10 emeletes társasházban lakunk, a felettünk lakó egyetemisták pedig rendszeresen heti 1-2 alkalommal éjszakába nyúlóan buliznak. Hangos zene, üvöltözés, dübögés, kopácsolás, stb. Beszéltünk pár már szomszéddal ez ügyben, a rendőrség is többször kint volt, de nem változott semmi. A csengetésre nem nyitnak ajtót, és nem csendesednek el. Valószínűleg albérlőkről van szó. Mit lehet tenni, és hogyan? Meddig fajulhat ez el?
2011. nov. 19. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A lakást kiadó tulajdonossal beszéltetek már? Ha ő is elzárkózik attól, hogy belátásra intse az albérlőit, finoman megpendíthetnétek, hogy a NAV (lánykori nevén: APEH) kap egy diszkrét jelzést valakitől. Nem épp "ortodox" módszer, de mégis..hátha.
2011. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

maximum egy büntetést kapnak csendháborításért, de semmi más. ez is inkább szórakozóhelyekre vonatkozik. ilyen ügyekkel sajnos nemigen foglalkoznak. pl ha hangosak és rendőrt hívsz a rendőr be sem mehet, ha csend van akkor, amikor ő kimegy.

a tulajjal kell beszélni én is azt mondom.

2011. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem van egy ötletem.Beballagsz a földhivatalba,kikéred a tulajdonos nevét,ha normálisak az ügyintézők,akkor meg fognak adni még 1-2 adatot róla. Felkeresed és beszélsz vele... Én csináltam már ilyet és ki is rakta a problémás albérlőit. Vagy a közös képviselőnek szólsz és ha normális,akkor segíteni fog,hogy a tulajjal fel tudd venni a kapcsolatot.
2011. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Villás kulcs és minden nap hajnali 4 kor a radiátorcsövön csengetni nekik rajta ,vagy nyomtassatok fenyegetőlevelet nekik,vagy mikor buli van menjetek és kapcsoljátok le az áramot vagy amit tudtok.Ha albérlőkről van szó akkor a tulajjal kell beszélni és minden alkalommal rendőrt hívni mikor buli van.Vagy utcai telefonról kell rendőrt hívni és azt kell mondani hogy gárdisták gyülekeznek vagy hogy drogosbuli van.De ha az én szomszédaimról lennének szó akkor én simán addig dörömbölök az ajtón amíg valaki ki nem nyitja és arcon nem csaphatom!
2011. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az utolsó válaszolónak üzenném,hogy sajnálom amiért nem a mi házunkban lakik, legalább végre rendet tenne valaki :)
2011. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!