Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak (csináljunk),...

Mit csináljak (csináljunk), hogy az osztályunk "összetartóbb", jobb legyen?

Figyelt kérdés

Az a bajunk, h nem annyira összetartó az osztály,De még van valami más, is...Én azt szeretném ha a fiúk lányok ne fujjogjanak egymásra stb... hanem haverok legyünk, néha-néha ölelgessük egymást...a másik két oszt. bezzeg...Az utóbbi probléma (számomra) nagyobb 'gond'...De akiket megkérdeztem, közelebbi barátnőim, köztük osztálytársaim is, azt szeretnék, amit én.És tök jó lenne...Megoldások?Jah, és egy 6.as osztály vagyunk, 18 fővel.


11/L


2012. jan. 6. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
majd felnőttök, és összetartóbbak lesztek
2012. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát mi kb 6. év végére lettünk egy igazi összetartó osztály. De én 6. után mentem gimibe.

Én most elsős vagyok. 15 évesek vagyunk. És egyesek még mindig eléd gyerekesek, még mindig eléggé menő az is pl, hogy ütögetjük a lányokat (mármint a fiúk).

Ez a 3. év hogy együtt vagyunk, de azért helye közel összejött a dolog.

Szerintem várj még, 11 évesen nem csodálom, hogy fujjognak egymásra.. Majd kinövik. :)

2012. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó, hogy leírtad az életkorod és, hogy melyik osztályba jársz. Én erre a kérdésre elég nehezen tudok választ adni, de megpróbálok segíteni:

1. Ebben a korban a fiúk és a lányok gyakran így viselkednek egymással. Az ölelgetős dolog nem mindenkinél természetes. Az én osztályomban sem volt ilyen, csak köszöntünk egymásnak kedvesen. Az ölelés akkor volt, amikor felköszöntöttek valakit.

2. Szabad megkérdeznem, hogy vannak olyan tanárjaid, akiket nem szerettek, mert pl. kiabál, hülye, igazságtalan, stb.?

Mert az én osztályom összetartása annak volt köszönthető, hogy az első évfolyamtól kezdve egy hülye tanárnőt kaptunk, aki nem volt túl kedves, igazságtalan is volt, néha kiabált, megjegyzéseket tett. Na, és más tanárunk nem volt, egymásra támaszkodtunk. De azért ott volt az a jó fej igazgatónő is :) A 3-diktól kaptunk még egy tanárnőt, aki nagyon kedves, aranyos nő volt, így neki elmondhattunk minden panaszunkat. 5-diktől kezdve egyre több tanárunk lett, de ebből csak 3-at szerettünk igazán.


Talán ezért voltunk összetartóak. Nem voltak piszkálódások, de egy kis csúfolódás is belefért :D, de ez nem volt komoly, mert senki se sértődött meg, senki se bőgött.

2012. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:))
2012. jan. 6. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
A RENITENSEKET KI KELL RUGNI
2012. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!