Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szivassunk meg a...

Pincsikutya kérdése:

Hogyan szivassunk meg a barátnőmmel egy másik barátnőnket, aki néha kicsit sokat lóg rajtunk, és szét akar minket választani. (én is lány vagyok, de nem homi) Tehát. Van valami ötlet?

Figyelt kérdés
Eszternek hívják és joo szivatás legyen :)
2012. jan. 6. 20:37
1 2
 1/20 anonim válasza:
ismered az esztit eljátszhatnád vele.
2012. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ismered az Esztit?
2012. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
hát..attól ég h próbál barátkozni nem kéne kics*szni vele,de ha tényleg át*asz rajtatok akk irjatok szerelmes levelet,és tudja úgy h a pasi irta(<-ez angyon szemét,én kiakadtam rajta mik megtudtam,h ők irták és megutáltam őket..)
2012. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ez ebbe a kategóriába illik?
2012. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom ha suliba jártok vagy valami olyan helyen ahol öltözőbe le lehet fényképezni,vagy ha máshogy nem megy próbálja fel valami ruhátokat mondjuk véletlenül leöntitek amikor nálatok van és amíg megszárad adtok neki ruhát,valahogy oldjátok meg.A lényeg,hogy valamilyen fehérneműs képet csinálni róla,azt mutassátok meg fiú ismerősöknek vagy ha nagyon gonoszak akartok lenni internet,ti tudjátok.
2012. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
óóóóó, jóó ötleeet!!!
2012. jan. 6. 20:51
 7/20 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ még nem láttam,hogy csak 9 vagy akkor ez az ötlet nem jó.
2012. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Na jól van,de semmi esetre sem az internetre pedómacinak csak max közös fiú ismerősöknek mutassátok meg.
2012. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ó köszi az ötleteket! amugy 19, vagyok, csak az egyest lehagytam..:S
2012. jan. 6. 20:57
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből ítélve simán letagadhatnál tíz évet...
2012. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!