Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány és nem tudom mit mondjak neki. Ötlet?

Figyelt kérdés
Mit mondhatnék neki? Egyáltalán nem ismerem, úgyhogy ilyen válaszokat ne is írjatok légyszi, hogy Szia, nagyon megtettszettél lenne kedvd eljönni valahova?, mert szerintem ez így idegenül nem túl célravezető...
2011. nov. 19. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet... Nagyon ismerős. Szerintem próbáld meg neten felvenni vele a kapcsolatot. Ott könnyebb, sokkal könnyebb kezdeni. Élőben mindig köszönj neki ha találkoztok és mosolyogj, mivel már chateltél vele, nem fog idegenként kezelni, szóval visszaköszön, ha jófej vagy mosolyog is. Élőben meg már lazán elkezdheted fűzni, hogyha már chaten 1-2szer megnevettetted.
2011. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Élőben épp nemrég mondta nekem egy srác,hogy nagyon tetszel,ezt többször is említette.Sajnos korban nem illett hozzám...


Én nem mondanám neki,hogy tetszik,hanem csak simán elhívnám őt moziba,jégkorizni,ebédelni v vacsorázni...vagy karácsonyi vásárba forró borozni!

2011. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de egyáltalán nem ismerem,így is elhívhatom szerinted??
2011. nov. 19. 23:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszi de se facebookját se e-mail-jét nem tudomm pedig én is arra gondoltam elősször
2011. nov. 19. 23:18
 5/5 maxima2005 válasza:
Attól még hogy nem ismered odamehetsz hozzá beszélgetni
2012. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!