Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy végre jöhetne valami vírus és kiirthatná az emberiség 90%-át?

Figyelt kérdés
A csapból is a gyűlölet folyik. Itt megy a háború ott megy a háború. Itt a X van kormányon ott az Y. Senki nem csinál jót senki szerint. Túl sokan vagyunk itt az ideje a végnek. Nem?
2009. máj. 24. 06:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gonoszkodásból, de kik közé sorolod magad? Azok közé, akik meghalnak, vagy azok közé, akik túlélnek?
2009. máj. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell áhítozni a vég bekövetkeztére,jöhet az magától is.Elég egy őrült hatalommal bíró,vagy arra vágyó politikus,aki vegyi fegyvert,vagy atombombát vet be,és elpusztul a fél világ,a környezet pusztításáról nem is beszélve.

És azután gondolod,hogy nem lesz gyűlölet?

Olvasd el Merle:Malevil c.regényét.

Egy atomtámadást két kis csoport élt túl.és azok is egymással háborúztak az élelemért.

A világ ilyen,az emberek ilyenek,akár tetszik,akár nem.

Én mindenesetre nem akarom a világvégét,már csak a családom miatt sem.Remélem,hogy egyszer jobb lesz.

2009. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te és a rokonaid/ismerőseid benne lennétek abban a tíz százalékban, ugye?
2009. máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerinted a 10% nem gyilkolná egymást? Kisebb csoportokban csak még jobban érvényesülne az erő törvénye.
2009. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, ha mindenkinek jutna elég hely és élelem.
2009. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 100 évvel ezelőtt sterilizálhatott volna minden nőt az első szülése után. Humánusabb, mint utólag ölni.
2009. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen alapon akarod meghatározni, hogy ki legyen benne a 10%-ban? Gyűlöletről beszélsz, mikor ilyet csak az mond, akit mások sorsa nem érdekel, szóval éppen benned van a gyűlölet és ezért látod mindenben a rosszat. Atombombát ne dobjunk a nyomorultakra? Egyszerű megoldás, de milyen? De érzéketlen vagy. Nem tudom, hány éves lehetsz, de remélem, hogy ezzel a gondolkodásmóddal nem felnőtt vagy és még sokat fogsz változni...a helyedben elbújdosnék ilyen gondolatokkal ahelyett, hogy másokkal megosztod.
2009. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ugyan ki mondta, hogy benne lennénk abban a 10%-ban :)
2009. máj. 24. 16:56
 9/13 anonim ***** válasza:
De ez egy kicsit olyan, mint az eső elől víz alá menekülni. Haljon meg a többség, hogy ne ölhessék egymást.
2009. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Másokkal megosztom? Gondolkozz már. Mit látsz ezen az oldalon? Miért baj, hogy utálom a cigányokat kérdéseket. Az aztán ember barát gondolkodás mód.
2009. máj. 24. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!