Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ha megtudná...

Ti mit csinálnátok ha megtudnátok hogy a legjobb barátotok drogozik?

Figyelt kérdés

igezábol egy ideje mát tudok róla. cigi pia drog minden van neki....

Ő a legjobb barátom és féltem őt nagyon. próbálom lebeszélni róla, de amikor szóba hozom mindig teljesen elborul az agya...

Nem tudom mit csináljak, szerintem szólni kéne valakinek de kinek?

az anyukájának nem szólhatok, vele így is szörnyű a kapcsolata. folyton üvölt vele.

részben megértem mert baromi nehéz élete van. az apja öngyilkis lett, ráadásul ő talált rá. rossz körülmények közt élnek... de akármilyen rossz is mindez ugy gondolom nem a drog az egyetlen megoldás, de ezt hiába mondom neki :(( a tanárokkal is rossz kapcsolatban van, nekik se szívesen szólnék...

mit csináljak? nem akarom elveszíteni őt.



és kérlek ne irjatok olyanokat, hogy pl.: normális vagyok, hogy ilyennel barátkozok?!

Nagyon szeretem őt már 8 éve (csak az utóbbi időben drogozik) és aggódok ért. Mit tegyek?


2012. jan. 9. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Mindenképpen kikérném a helyedben szakember segítségét, nevelési tanácsadóban, vagy iskolaorvosnál, vagy gyermekkórházak pszichológusainál.

Illetve igyekeznék több időt tölteni vele, értelmes elfgolaltságokat találni együtt, közösen.

Nyilván egyedül nem vállalhatod fel a probléma megoldását, és a körülményeket olvasva nem is várható, hogy a "lécci ne drogozz" kérésednek lesz foganatja.

Nincs más barátotok, esetleg a barátod tesója, aki segíthetne. Vagy olyan jó fej, fiatal tanár, akiben megbízol?

Sok sikert!

2012. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
18%
Nem szólok bele az ő ügyeibe, ő élete azt csinál vele amit akar.
2012. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

"Nem szólok bele az ő ügyeibe, ő élete azt csinál vele amit akar."


Igazán jó barát lehetsz! Ha a gyereked beleakar nyalni a konnektorba, azt is hagyod majd, mert azt csinál az életével, amit akar?

2012. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!