Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok4mit csinálnátok akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok4mit csinálnátok akkor, ha lenne két pasi akinek bejöttök, mind a kettő nagyon jó pasi, de legjobb haverok?

Figyelt kérdés
csak elméleti a dolog. de tegyük fel,már régóta vártok valakire,magányosak is vagytok. mi alapján döntenétek?
2011. júl. 9. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Te csak kinézetre döntesz, neked mind1, f*sz f*sz ennyi erővel.
2011. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DakotaDamon ***** válasza:
Hát, én lehet, hogy hagynám. Nem akarnám megbántani egyiket sem. És úgy együtt lenni, hogy tudom, neki is bejövök... Azt nem vállalnám. Kivéve, ha már nagyon beleszerettem, de akkor választani nem kéne a kettő közül, akkor az, amelyiket szeretem. :) De ilyen helyzetben inkább nem választanék, ha olyan a dolog, akkor előbb-utóbb úgy is alakul valahogy.
2011. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
* a jó pasit úgy értem hogy kívül-belül. szóval helyesek,figyelmesek,viccesek..
2011. júl. 9. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azért mert haverok nem hagynám annyiba. Nyilván az egyiket kiválasztanám. Hogy mi alapján nem tudom mert te úgy tetted fel a kérdést hogy mindegyik kívül belül tökéletes számomra. Szóval feldobnék egy pénzt vagy mittomén. De az egyikkel világosan közölném hogy nem és csak úgy járnék a másikkal. És utána sem kevernék azzal akit akkor otthagytam. De alapból megéri átgondolni hogy megéri-e ez nekünk mert ha tényleg legjobb haverok csúnya dolgo lenne esetlegesen megmérgezni a barátságukat.
2011. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amelyik jobban teljesít az marad:D


Na viccet félretéve azt választanám, amelyiket megszeretem. Kettőt szeretni lehetetlen.

2011. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mért kéne választani? Ha mindkettőnek bejössz, akkor megkaphatod mindkettőt. Az élet szép. :D
2011. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet h ebben az esetben az a legjobb döntés h mind2jüknek nemet monda lány (vagyis én lehet h ezt csinálnám, h megmradhasson mind2 fiú haverkánt) Persze ha tetszik valamelyik akkor egyértelműen vele járnék és ha igazi jó haver akkor megérti a másik fél is.
2011. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!