Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék ismerkedni Magyarors...

Szeretnék ismerkedni Magyarországon élő négerekkel. Hogyan tudnék?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha megsértettem volna valakit, senkit sem akarok. :) csak egyszerűen szeretnék ismerkedni velük. a környékünkön él egy-két család, de velük még sem akarok úgy barátkozni, hogy: szia akarok vele haverkodni, mert hogy jó fejeknek tűntök, meg megakarlak titeket ismerni. ez nagyon gázos, és sértő. egyszerűen csak akarok ismerkedni ilyen emberekkel, lehetőleg neten :) ha esetleg Te is az vagy, akkor privátban ismerkedhetnénk, mert tényleg szeretnék ilyen embereket megismerni, hogy hogyan látják a világot, meg csak úgy egyszerűen nem tudom miért. :) ^^

valamilyen javaslat, oldal, hogy hogyan fogjak ebbe bele?? :3

*és tényleg nem akartam bunkó lenni, csak nem tudtam ennél kedvesebbre fogalmazni :/


2012. jan. 9. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Budapesti vagy? Ha igen, akkor a Blaha-Keleti között, főleg a netkávézókban nagyon sok színesbőrú van, rendszerint füvet árulnak és k.urváznak, azaz olyan kíváncsi, haverkodni vágyó csajokat dugnak és csereberélnek egymás között, mint amilyen te is vagy.
2012. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
xD 14 éves létemre, nem áll szándékomba ilyen helyre menni, én egy kedves emberrel szeretnék megismerkedni, természetesen csak neten keresztül, mert így legalább biztonságos, balfék -.- nem vagyok ribanc :)
2012. jan. 9. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
barátkozz csak emberekkel továbbra is szerintem
2012. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt teszem :3... még is kikkel barátkozzak?? növényekkel?? :O
2012. jan. 9. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, 14 évesen mit akarsz az itt élő néger férfiaktól? Ha Afrikából jöttek, akkor a te korod nem riasztja vissza őket semmitől, az ő kultúrájukban már kétgyerekes anya lennél. Jóhogy nem cigány és arab haverokat is szeretnél..
2012. jan. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg mikor még Szovjetunió volt, Én voltam kint a Szovjeteknél nemvolt ilyen, régebben nem festették a körmeiket,mindenki dolgozni akart, nem volt ilyen erős gimnázium olyan erős gimnázium hava mennyek továbbtanulni , meg a gyerekek nem a facebookoztak.
2012. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ne hívd őket négereknek, már ez sértőnek számít.
2012. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kimondta h férfiakkal akarok ismerkedni?? :) nekem szimplán elég egy kamasz is, vagy egy nő. az ilyen emberek nem bélkereskedők (mind), nem stricik és egyéb ilyen "jó" posztot betöltő emberek :3
2012. jan. 10. 16:03
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
hívd el Pákót :'D
2012. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kösz az ötlet :')
2012. jan. 11. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!