Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elektromos cigarettát lehet...

Elektromos cigarettát lehet használni, ahol rendes cigit nem?

Figyelt kérdés
Pl. iskolában (lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de végül is nem minősül dohányterméknek és ha az iskola házirendje külön nem említi, akkor lehet, nem?)
2012. jan. 10. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nálunk is van egy lány, aki órán simán szívja :D bár azért a pofátlanságnak is meg vannak a határai, maradjunk annyiban, hogy nem kell az óra kellős közepén elő venni.
2012. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Mivel vízgőz elvileg lehet, de tuti meg fognak nézni.

Esküvőn is láttam egy nőt aki szívta, nem igaz, hogy nem bírta ki.

Egy ismerősöm hóban-fagyban kimegy vele a többiekkel, bár néha előbb zsebre vágja és bemegy, röhögtünk is néha a fejeken, hogy az égő cigit zsebre teszi :DD

2012. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogszabályilag lehet akárhol,mert ez nem termel füstöt. Tanítás alatt vagy mondjuk színházban azért pofa kell hozzá,de nem jön ki belőle semmilyen égéstermék ezért nem is zavaró,csak mivel nem elterjedt és jó az álcája félreértésekhez vezethet.Szórakozóhelyeken megállókban vonaton buszon meg szintén nem tilos,mivel nem is forró nem tud kiégetni semmit ha mondjuk leesik.
2012. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már látom mekkora poén lesz belőle.. XD Köszi a válaszokat :D
2012. jan. 10. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem árulnak nem cigi alakú e-cigit? Általában tényleg ebből van a félreértés, hogy cigi de mégse cigi, viszont olyan alakú és "füstöl".

Lehet a különböző alakú cigik a fiatalok között jobban is fogynának.

2012. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De van olyan ami nem utánozza teljesen a hagyományost, pl teljesen fekete meg szipkás és láttam rózsaszínt is barbiegirlöknek:)
2012. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Piacon én is láttam teljesen rózsaszínt, kéket, feketét.
2012. jan. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van mindenféle, de azok a "toll" szerűek drágák. 10 alatt nem nagyon lehet olyat kapni. Olyat, ami cigit utánoz lehet kapni már 2000Ft körül. Bár ezek természetesen nem olyan jó minőségűek.
2012. jan. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!