Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elegem van! Ma du. Elmegyek...

Elegem van! Ma du. Elmegyek elektromos cigarettát venni, mert ez büdös, utálom. Mire figyeljek? Max 15000ft amit rá költhetek.

Figyelt kérdés
Sok fórumot átolvastam,most viszont kavarognak az infók. Jó kéne,hogy ne fagyi legyen,ne csalódjak.Nikotinmentes. Mit ajánlotok?
2011. dec. 15. 13:49
 1/9 anonim válasza:
á nem ér semmit, én is vettem....
2011. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
teszveszen 3000-ért lehet kapni azt, amit mások 20.000ért adnak. Nálunk a Mama azt használja ha nálunk van, mert nem engedem rágyújtani a gyerekek mellett.... teszen vettem neki, ott lehet patront is kapni.
2011. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pedig én is ezen gondolkodtam. :( Ebben kell cserélni valamit, ami még plusz pénz havonta?


Annak idején nekem a szopogatótabletta segített, először az erősebbel kezdtem, majd a gyengébbel, végül sikerült abbahagyni. Fél évig nem szívtam. Aztán jött egy újabb vetélés, és ismét füstölök...

Érdemes a szopogatótablettát kipróbálni, mert ha az emlékeim nem csalnak, akkor amikor már nem bírtam a cigihiányt egyet elszopogattam, és meg is szédültem tőle. Tehát azért van benne valami :)

2011. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
többféle patront lehet kapni, most vettem 270 Ft-ért 10 darabos csomagban Anyukámnak. Van Nikotinmentes, közepes, erős és gyenge változata. 1 patron kb 1 doboz ciginek felel meg...
2011. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mi annak a neve,ami máhol 20,teszvwszen hogyan keressek rá? köszi
2011. dec. 15. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá, de Vaterán 1500 Ft-ért is van. Nem tudom, hogy miben különbözik a tizenezer forintostól.

[link]

2011. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

[link]


Anyumnak ilyen van. Hogy lement már az ára... ugyanaz a technológia, mint a 20000 ftosé

2011. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én tegnap vettem egyet a kínaiban 500 dinárért,ami kb 1500 forintnak felel meg.Hát meg kell hagyni,nem igazi cigi,viszont ha szívom egy ideig olyan érzést kelt mintha elszívtam volna egy cigit...Ismétlem,ez kínai,nem egy minőséges darab,és a patronjai se bírják túl sokáig.Viszont van vele usb-s autótöltő,meg hálózati töltő is...Az aksi eddig jól bírja,de naponta azért tölteni kell...teszem hozzá,én használom is rendesen...
2011. dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyukám dohányboltba dologozik és van eldobható e.cigi és van egy szeett amibe van patron,maga a cigi.STB.

Az eldobható asszem 1500 és a szett amit magadtól feltötlthetsz az 14.000.Jah és vmi mentolos patron meg sima is van hozzá.Voltam már bent nála segíteni onna tudom.

2012. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!