Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Zsanna,...

Mi a véleményetek a Zsanna, Zsanina, Zsanka lány nevekről?

Figyelt kérdés
Kérlek komoly válaszokat kérnék, tényleg azoktól, akik a kérdésre válaszolnának csakis. Köszönöm
2012. jan. 11. 08:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
56%
nekem nem tetszenek, Zsanna helyett inkább Anna, Zsanina elég nyakatekert, Zsanka háát Janka? Vagy Zselyke??
2012. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 ramona4 válasza:
sztem úgyis te döntöd el am mindenkinek más és más név tetszik
2012. jan. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Igen a Janka nekem is nagyon tetszik, de páromnak nagyon tetszenek a Zs kezdőbetűs nevek!! Zsuzsanna nekem annyira nem tetszik, a zsanett sem, és a Zsófi sem....így ezek maradtak a Zs betűs lányneveknél! :)
2012. jan. 11. 08:45
 4/33 anonim ***** válasza:
És ezek tetszenek? Szerintem nagyon idétlenek.
2012. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se gyere be.
2012. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a Zsanka tetszik :)
2012. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan,mintha az osszes a Zsanett becezese lenne, a hugom Zsanett es igy becezik,ki hogy...na meg meg plusz Zsaninak. Ha felno irto gagyi,mint pl. az Eperke, de kislanynak aranyos,csak hat nem lesz orokke kislany,mert ezek azt a hatast keltik,mintha csak becezett lenne,es tuti a Zsanettbol jonnek. Zsanett egyebkent Johanna magyarul, ennek a Zsanett a francia megfeleloje,csak magyarosan irva. Zsuzsanna nekem se tetszik,az mar tul "odivatu" nekem,viszont az ilyen "ujkeletu" nevek se tul szepek. Inkabb Szilvia vagy hasonlo,az amolyan koztes allapot,es meg nemzetkozi is. Bar nem "Zs"-vel kezdodik, osszesegeben ugyis a Ti velemenyetek szamit,ha nektek ez tetszik,akkor ez lesz a neve, de en nem kernem ezeket,ha gyerek lennek,vagy akkor meg talan,de felnottkent tuti nem. Nem beszelve arrol,hogy meg a Zsanett elmegy,mert "hivatalosabb" forma,de a tobbi irto gagyi lehet magyar vezeteknevvel.
2012. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok,amugy a Zsanka szep,mint becezett alak,de eredeti nevnek...mar kifejtettem,hogy szerintem miert nem jo. De a felsoroltakbol en azt preferalom.
2012. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
100%

Én megmondom őszíntén, egyik név sem tetszik. Nem azért, mert Zs betűsek, hanem olyan mesterkéltek. Olyan, mintha már kínotokba nem tudnátok eltalálni milyen különleges nevet akartok (bocs).

Ha már Zs betűset akartok, szerintem Zsanett vagy Zsófi. Tudom, írtad hogy ezek nem tetszenek, de amiket felsoroltál tényleg olyanok mint ahogy fentebb írtam. De ez az én véleményem.

Ha már választani kellene közülük, akkor Zsanna.

2012. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem tetszik.


A Zsanna név önállóan nem épp szép, olyan mintha a Zsuzsanna névből lenne lecsípve, olyan nem is tudom.. idétlen, na!


Zsanina, Zsanka... hát.. szerintem keressetek inkább még más neveket...


Ám "ZS" betűs név elég kevés van, ráadásul a Zsófit (ami szép is) az ki is zártad...

2012. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!