Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jó kiteregetni az...

Miért jó kiteregetni az összes ismerős előtt, hogy éppen kivel veszett össze az ember?

Figyelt kérdés

(egyszer már kiírtam a kérdést, de törölték)

Azt olvasgatom facebook-on:

"Te szemét állat-.-"

"elegem van az egészből"

"utálom az anyámat"

"f.szom ki van az ilyen emberektől"

"már megint csak sírni tudok..."

HA az ismerősök rákérdeznek, hogy mi a baj, akkor pedig azt válaszolják, hogy "Mind1 hoszzú..."

Csak engem zavar ez?


2012. jan. 11. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

engem is

feltűnési viszketegségük van, azt akarják, hogy rájuk figyeljenek

primitívek...

2012. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemfelkeltés miatt.
2012. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Van, amikor az ember annyira kiakad, hogy nem tudja magában tartani a dolgokat. Ki így adja ki, ki úgy. Én ssem vagyok a híve annak, hogy rakjuk ki a netre, főleg annak nem, amikor vki nagyon rejtjelezve ír, aztán látszik, hogy várja, hogy essen le a többieknek, hogy ki az, és azt ekézzék. Ez olyan... nem is tudom... szánalmas. Persze, velem is előfordult már, hogy ha nagyon kiakadtam vmin, akkor belinkeltem egy dalszöveget vagy kiírtam, hogy kivagyok... de amikor vki napi 3x min. kiír ilyeneket, az már tényleg gáz.
2012. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
95%

van egy ismerősöm, annak ha megmozdul a lánya, már rakja is fel a képet róla,, már lassan csak arról nincs kép fent, hogy ül a WC-n, még az anyja epeköveit is feltette!

múltkor kiírta, hogy ,,BETEGSÉG,,, erre odakommentálják neki, hogy ki beteg?! visszaírja, hogy a lánya, épp most jöttek az ügyeletről...Ha nekem annyira beteg a lányom, nem ilyennel tölteném az időm:S :D

2012. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rájuk. Szerencsére nekem nincsenek ilyen ismerőseim, azaz pontosan kettő van. Az ő kiírásaikon szórakozni szoktam, bár volt hogy már közel jártam ahhoz, hogy elrejtsem az üzenőfalról ezeket. Na de akkor hova lenne az esti szappanoperám? :D
2012. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan érzésem van néha, hogy nem is vesztek össze senkivel, csak már legalább fél órája semmit se írtak ki és ezt személyes tragédiának tartják. De én csak nevetek rajtuk. Nem kell ezen felhúzni magad, tiltsd le az ilyen embereket(a nagyon durvákat én már letiltottam).
2012. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tegnap egyik ismerősöm kiírta, hogy : "Zaklassál már mást XY!!"

Nagyon tömeg név volt (Kiss Éva), megnéztem van-e az ismerősei között ilyen, és nem volt...

2012. jan. 12. 07:38
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Számomra csak az a kérdés, miért nem törlöd ezeket az embereket? Miért akarod velük tartani a kapcsolatot?

No meg hogy miért kellett itt ezt a kérdést kiírni, amikor tele van pont ugyanilyenekkel a gyk. A jelek szerint te sem vagy különb náluk. Tudod, madarat tolláról..

2012. jan. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Évfolyamtársaim az egyetemen. Legszívesebben az egész facebook-omat törölném, de nem tehetem, mert ott beszélnek mindent az órákkal, vizsgákkal kapcsolatban.
2012. jan. 12. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!