Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy javítsam meg a kapcsolatu...

Hogy javítsam meg a kapcsolatunkat a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

még régebben feltettem egy ilyen kérdést,hogy a barátnőm összehaverkodott pár osztálytársával,akik szépen szólva, hülye p!csák. és ő is elkezdett úgy viselkedni mint ők,engem meg már egyáltalán nem is keresett.

utána még vagy 2 hete átjött hozzám,beszélgettünk,meg minden,másnap meg én mentem hozzájuk,és vele,meg a szüleivel elmentünk vásárolni. utána visszamentünk hozzájuk megnézni egy filmet meg popcorn-t ettünk. csak utána vagy 1 hétig nem is nagyon beszéltünk,csak fészen,mert így hétköznap amúgy is olyan fáradt vagyok,örülök,hogyha meg tudok tanulni pár dolgot,általában 18-kor már megyek aludni...mondjuk reggel 6-6:20 körül kelek,de így is mindig álmos vagyok...de mindegy.

és ma írtam neki,hogy holnap elmegyünk-e sétálni? és kérdezte,hogy persze,mikor? és mondtam neki,hogy nem tom még,mikor érsz rá? és erre nem is válaszolt. mondom biztos elküldték a géptől vagy valami...erre láttam,hogy az új barátnőivel meg pár sráccal a sulijából ott beszélgetnek ...de csak annyiból áll az egész hogy az egyik srác folyton odaírta hogy mi a f@szt csinált már megint,bnőm meg lekussolta,a "béeffeffecskéjei" meg ott pucsítgattak hogy odaírták hogy vmi csirkemellsonkaaaa<3 grrr!.. meg ilyen baromságokat...


nekem meg a barátnőm még cseszik válaszolni


jó,most nem azt mondom,hogy én vagyok a szent,hogy 1 hétig nem is kerestem,de tanulnom kellett...aminek amúgy meg is van az eredménye...hétvégén meg kb egész nap ki se akartam menni a házból,mert fel voltam fázva.

meg nem tudom miért,de amióta a barátnőm barátkozik ezekkel a túlméretezett barbie babákkal,valamiért állandóan bennem van ez a tudat,hogy nem kéne felhíznom,mert biztos most is velük van és épp arról beszélgetnek,ki mikor vesztette el a szüzességét..

és mindig azon jár az agyam,hogyha elmennék a barátnőmmel sétálni,vagy valahová,már nem is élvezné annyira,mint régen,mert velem nem lehet annyit beszélgetni,mint az osztálytársaival,akikkel mindig történik valami,mert egy jó pasi mindig beléjük van esve...


szóval most mit csináljak? hogy legyen megint olyan a viszonyunk,mint régen? egyébként nem könnyű,mert azok a lányok az osztálytársai is,úgyhogy velük naponta tud beszélgetni :/


13l


2012. jan. 13. 21:08
 1/1 anonim válasza:
Szerintem egyszer próbálj meg lefixálni vele egy időpontot,mond el neki,hogy nagyon rosszul esik,amit csinál,és kérd,hogy legyetek megint olyanok,mint régen.Ha megpróbáljátok és sikerül,akkor a probléma megoldva,ha nem sikerül,akkor szerintem keress más barátnőket,nem hiszem,hogy ő az egyetlen jó fej neked,találhatsz barátokat magadnak.
2012. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!