Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 1. osztályos...

Zsanett99 kérdése:

Mit tegyek? 1. osztályos korom óta nagyon utálnak a többiek. Ez igy ment 5. osztályos koromig. Addig naon utáltak és utáló klubbok is megjelentek.

Figyelt kérdés
Ezután át- mentem egy másik 5. osztályba (ua iskola) ott az elején nagyon szerettek és befogattak nem voltam kiközösitve.Még nyári szünetbe is beszéltem velük. Tök kedvesek voltak 6. év elejétöl nagyon elkezdtek utálni ezek is sajnos, pedig én egy türelmes tipus vagyok. És aztán kitálálták, hogy a nevem: ***** baci vok a fejemhez ütöttek mindent azért, hogy megfertözzem öket. A bacimmal most mit tegyek nem szeretnék már ebben az iskolában maradni bármit teszek beszólok, nem foglalkozok velük, semmi nem változtat rajtuk, sajnos. Egy másik iskolában pedig jár a két jó barátnőm akikkel nagyon jóban vagyok. Szóval most mit tegyek szerintetek? ;" (Maradjak és küzdjek tovább vagy legyek boldog egy másik ismeretlen iskolába? ;" (
2012. jan. 14. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
menj át
2012. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a szüleiddel. Biztos van nekik is véleményük erről.
2012. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szüleim mondták ezt az oldalt majd ezek alapján is döntünk Köszönöm aki ir! :)
2012. jan. 14. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:

menj de az már az utolsó

meg kell tudni kezelni a csúfolást is

megtanulnod kezelni

nem szökhetsz el mindig

2012. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha látják, hogy nem veszed fel, akkor meg fogják unni. Én a helyedben úgy csinálnám, hogy viccesen rájuk köhögnék, hogy akkor nesztek baci.
2012. nov. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!