Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz, hogyha van tetoválásom...

Igaz, hogyha van tetoválásom akkor nem lehetek légiutaskísérő?

Figyelt kérdés
Egy izléses kalocsai minta van a csuklómon, ez akarályozhat abban, hogy stewardess legyek?
2012. jan. 14. 23:07
 1/10 anonim válasza:
51%
Elég szigorú külsővel kapcsolatos elvárások vannak, szerintem a tetkó (mint esetedben is látható helyen) kizáró ok.
2012. jan. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ez nem függ légitársaságtól?
2012. jan. 14. 23:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szabály az szabály. Ha egyszer kikötés, hogy nem lehet tetoválás, ékszer, szakáll, akármi, akkor nem lehet senkinek semmilyen, akármilyen ízléses.
2012. jan. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az Emirates oldalán olvastam, hogy lehet tetoválásod csak ne látszódjon. Az Emirates-nél pedig olyan az egyenruha, hogy teljesen takarja a csuklódat, szóval szerintem oda simán felvennének.
2012. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet tetkód, az a lényeg, hogy ne látszódjon ki az egyenruhából sehol. Érdemes érdeklődni az adott légitársaságnál, hogy ott mi a helyzet a tetkókkal.
2012. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szakáll mért nem lehet?
2012. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Passz.

Nekem az ugrott be, hogy tűz esetén a lángok (pl. kicsapnak a mosdóból, miközben oltod) könyebben kapnak bele, mint a sima bőrfelszínbe.

2012. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem kvára mindegy, ha 10.000 méteren kigyullad a gép, hogy van-e szakállad?
2013. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy. Bármilyen furcsa is, lehetséges eloltani a tüzet, a magasságnak semmi köze hozzá.

Az a lényeg, hogy hol van a tűz, milyen eredetű, és milyen gyorsan reagálsz rá.


Az utaskísérőknek 15-20 percenként kell ellenőrizniük a mosdókat, a konyhákat, illetve folyamatosan figyelni a padlót és a fej fölötti tárolókat, ugyanis a füst ezen a két helyen szivárog be az utastérbe.

Bármilyen tűz van egyébként, arra rögtön figyelmeztet a pilótafülkében egy éles, figyelemfelkeltő, ismétlődő riasztás, szóval nem feltétlen von katasztrófát maga után egy repülős tűzeset.

2013. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem, mért nem lehet szakáll, de csak most láttam, hogy válaszoltatok. Köszi. Egyébként mitől ilyen szigorúak az elvárások? P. a tetkó mit számít?
2013. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!