Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » LÉGIUTAS-KISÉRŐ TOBORZÁS! De...

LÉGIUTAS-KISÉRŐ TOBORZÁS! De hol, mikor és hogyan?

Figyelt kérdés
Hello!A gimi elvégzése után szeretnék steward lenni, persze csak a fősuli után, de a legrosszabb esetre felkészülve szeretném előre tudni, hogy mikor,hol és miként zajlanak ezek a TOBORZÁSOK, valamint ha valami weboldalt(előre le vannak irva a toborzások időpontja, valamint a kritériumok) tudtok, az nagy segitség lenne!Előre is köszönöm!:) 19/F
2011. nov. 18. 19:25
 1/4 anonim válasza:
78%
Én nem tudom! De a múltkor állást kerestem magamnak, és egy egyszerű álláskereső honlapon is hirdettek Steward felvételt!
2011. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de azok ilyen fapados sz*rok...
2011. nov. 19. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
MALÉV oldalán keresgélj :) Van saját tanfolyamuk, betöltött 20. év, angol vagy német középfokú nyelvvizsga, még valamilyen nyelv ismerete (ebben nem vagyok biztos) és érettségi a minimum. :D
2011. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

MALÉV, de sajnos nagyobb az esélyed, ha ott dolgozó ismerős ajánl be (ez meg is látszik a csapaton, egyesek nem valók oda).


Betöltött 20. életév. Érettségi legalább, C típusú, középfokú, államilag elismert angol nyelvvizsga, ha van még másik nyelvből is, az jól jön, szakmai nyelvvizsga (angol), hatósági vizsgát is kell tenni. Lehetőleg ne legyen priuszod, baj a keringéseddel, ne legyél műtve, pl. protézis/szemműtét. Legyen jó a hallásod, a látásod (+/- 3-ig lehet rossz a szemed) és az egyensúlyérzéked. Nem lehet bőr- és körömbetegséged, nem lehetsz vérszegény, cukros, trombózisra hajlamos, és ne legyen flúgod. Lehetőleg ne igyál és ne cigizz, drogozni meg pláne ne drogozz! De ha bekerülsz, akkor tetőtől talpig átvizsgálnak a Repülésegészségügyi Intézetben. Ott mindent átnéznek (mindenre szűrnek vérből és vizeletből, meg prosztata vizsgálat is van).


Külső elvárások, hát ne legyen extrém dolgod (pl. fültágító), feltűnő szépséghibád, a hajviselet nem takarhatja a füledet (elvileg, mert vannak olyanok, akiknek takarja), szóval nem az az első dolog, hogy divatos legyen az ember. Az egyenruhát természetesen rendben kell tartani.


Csak azért nem érdemes ezt csinálni, mert jól fizet/nem volt más. Vagy imád az ember repülni, vagy nem.

2012. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!