Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálhatja?

Ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmet lecsesztem, hogy miért árulja el az összes titkomat, erre ma ott vagyok a tanyájukon, és úgy elment mellettem, hogy oda se köszönt, pedig a barátnőmet vezetgettem a lovamon. Aztán visszaött, megpróbálta megfogni a lovaát, de rám se nézett, és megjött még 2 barátnőm(akiket egyébként utáll, és mindig kibeszéli őket, és sosincs velük, csak most), akikhez odarohant megölelte őket, meg tök kedvesen mondta nekik, hogy sziasztok. Utána nem tudta megfoni a lovat, ezért elment és kihozta a pónit, de nem nézetzt ránk, és egy szót se szólt. után aelkezett menőzni,hogy össze vissza vágáótázott szőrén, de nem nézett akor se ránk. Most mi lehet a baja? Mert ha én mondnám el az ő titkát, akor minnékl jobban arra törekednék, hogy bocsáésson meg nekem a legjobb barátnőm.
2012. jan. 16. 17:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!