Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálhatja...

Szerintetek miért csinálhatja ezt párom?

Figyelt kérdés

Ha meglát tv-be egy szerinte nagyon jó nőt, playmat stb. Akkor megjegyzéseket tesz, hogy szivesen eljátszadozna vele stb. Mindezt persze ugy, hogy ott vagyok mellette. Ilyenkor elkezdek féltékenykedni (nem tudom miért, csak ugy előtör belőlem) azt mondom, ha más nő kell neki menjen és keressen, de mellettem ne csorgassa a nyálát más nőkre, még a tv-ben sem. Ő pedig mintha ezt kifejezetten élvezni ilyenkor ellököm magamtól, ő pedig csak bujik, puszilgat, hogy imádja ha ilyen vagyok és ha félténykedem.

Ez a tv-s dolog csak egy példa volt, közös nő ismerősre, egy csajra az utcán bárkire képes megjegyzéseket tenni, csak azért hogy engem idegesítsen.

Én ezt nagyon gyerekesnek és idegesítőnek találom és minden bizonnyal nem tudom kezelni az adott szituációt, mert már több mint 1 éve vagyunk együtt, de még mindig előszeretettel "játszadozik" ezzel.

Már volt hogy elmérgesedett a helyzet, nagyon megharagudtam rá, volt hogy nem is foglalkoztam azzal amit mond, de még mindig ugyan ott tartunk.

Arra gondoltam hogy azért csinálja, hogy letörje az önbizalmam. Soha nem dicsér meg, nem érzem hogy büszke lenne rám, mindig azt mondja ugyis tudom, hogy jó nő vagyok és nem kell, hogy még ő is erősítse az önbizalmam, így is épp eléggé tulteng bennem. Korábbi kapcsolataimban ez egyáltalán nem volt jellemző, akkori párjaim mégcsak rá sem néztek más nőre a jelenlétemben, csak velem voltak elfoglalva, dicsérgettek és nem tudtak betelni velem. Most pedig semmit nem kapok és mégis tűröm. Párom azt mondja, ha ő is a "hódolom" lenne már rég ráuntam volna.

Ezekből következtetek arra, hogy ezért csinálja. Csakhogy már kezd elegem lenni. Ezzel csak azt éri el, hogy nemhogy tul teng bennem az önbizalom, hanem lassan semmi nem lesz.

Mit gondoltok?


2011. szept. 2. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
ha a játszószőnyegre (playmat) is felizgul, akkor komoly gondok lehetnek a szexuális életetekkel
2011. szept. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát az már biztos, hogy érdekes a pasid stratégiája...
2011. szept. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez kifejezetten a buta pasik szórakozása. Az eddigi partnereid szerettek, a jelenlegi meg bármit mond, nem sokat érsz neki.
2011. szept. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
77%
Pont,hogy neki nincs önbizalma!Azért csinálja,hogy megerősítsd benne,hogy szereted,és igenis féltékeny vagy!Az,hogy nem bókol neked,és azt mondja,úgyis tudod,hogy jó nő vagy,ez is azt bizonyítja,hogy nem érzi méltónak magát hozzád.Fél,hogy találsz jobbat,ezért inkább szeretné elhitetni veled,hogy kevesebb vagy,mint amennyit valójában érsz,pedig ez nem így van.El kell érned,hogy el higgye,egyenragúak vagytok,és neked rajta kívül nem kell más.Viszont rá kell ijesztened,ha így folytatja,az ellenkező hatást éri el,mint amit szeretne..
2011. szept. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz neki eléggé. Azért játszadozik veled, mert nem fél, hogy elveszít. Nem bosszantana nálad szebb csajokra tett megjegyzéssel, ha nem lenne biztos abban, hogy te úgyis eltűröd. És lám, igaza van, lassan egy éve tűröd, inkább az önbizalmad és az önbecsülésedet hagytad veszni, mint ezt a kapcsolatot, ahol lábtörlő vagy. Most mondjam, hogy ha hagyod, akkor meg is érdemled?
2011. szept. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megtanulhatná, hogyan viselkedjen a barátnőjével.


Ez nem "féltékenykedés" kérdés a részedről, szerintem. Egész egyszerűen illetlenség így videlkedni, bunkó a pasid.

2011. szept. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is bunkó a pasid. Különben miért mondana előtted ilyeneket, meg miért nem téged dicsérgetne, meg neked udvarolna. Miért van Veled? Vagy Te miért vagy egy ilyennel?
2011. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na akkor most olvasd el,mint kívülálló amit írtál és utána tedd fel magadnak a kérdést hogy mit is keresel mellette!


Ha nem tizenéves taknyos gyereket vagytok akkor ez már régen nem vicces!1 év azért általában már komoly kapcsolatnak mondható és marhára nem erről kéne szólnia hogy húzogatja az agyadat!


De 2 ötlet: Vagy kirakod végleg és boldogítson mást a gyermekded játékával (ami szerintem a legjobb ötlet)

Vagy adj neki választási lehetőséget!Kap egy kis szünetet hogy elgondolkozzon...mondjuk 1 hetet...ha továbbra is viccesnek találja akkor....viszlát!

Az utóbbi mondjuk nekem elég idiótácska,de ha használ hát tessék!

Ha meg tovább tűröd hogy másokra csorgatja a nyálát és téged meg lesz***** és várod a nagy csodát hogy majd megváltozik akkor meg ne panaszkodj,a te kereszted...cipeld!

Remélem megoldódik azért a probléma!

2011. szept. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!