Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nő vagyok...

Miért van az, hogy nő vagyok és nem tudok egyszerre körmöt festeni, rúzsozni a szám, szempillaspirállal volument adni a pillkóimnak, feltupikázni a hajcim és még VEZETNI is?

Figyelt kérdés

2012. jan. 17. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Szar ügy ha nem születtél 8 karú Sivának.
2012. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bánomisén ***** válasza:
82%
Miért, ha férfi lennél, tudnál?
2012. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
mert.én se tudok.igaz,én vezetni se.de senki nem tud úgy.szerintem.
2012. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
valójában nyilván férfi vagy. Nézd meg magad jobban odalent és kiderül.
2012. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert még gyakorolnod kell. :D


"volument adni a pillkóimnak" magyarul lehetne esetleg? :D

2012. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
"volument adni a pillkóimnak" -> vmi sz@rt rákenni a szempillára.
2012. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező!


Az ilyen egyének mint te általában ezt a pláza parkolójában, de ha ott sötét van akkor a pirosnál szokták elrendezni. Mivel "ők" vezetni sem tudnak ezért te sem fogsz tudni. Ezért hagyj fel mindennel és menj gyalog vagy rendelj taxit. Buszt azért nem írtam, mert az nektek koszos és úgy érzitek magatokat mint a heringek egy heringes dobozban. Úgyhogy mész taxival/gyalog/baráttal. Az ilyenek szerintem életképtelenek. képtelenek megoldani a legkisebb dolgokat is. Pl egy ajtó, ha nem fotocellás akkor képtelen használni vagy min 10 percébe kerül mire átjut a másik oldalára. De azért sok sikert az élethez. :D

2012. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
73%

szerinted benyalja ezt a hülye kamu kérdést valaki?

hülyegyerek! szerinted ezért van ez az oldal, miért nem a pö.csöddel játszol ahelyett, hogy kamu kérdéseket irogatsz?

2012. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én, mint nő, az autóban csak vezetni szoktam, a tükrök nem szépségápolásra valók, hanem egész másra..

Ész megáll...

2012. jan. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Merre szoktál járkálni? Csakhogy én ne menjek arra :))
2012. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!