Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik a céljaitok az életben?...

Mik a céljaitok az életben? Van erkölcsbeli célotok is? Mi az, amit mindenképp meg szeretnétek tenni a halálotok előtt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkorom óta az volt a célom, hogy valami módon segítsek másokon. Nem körvonalazódott sosem, hogy miként kéne és hogy kezdjem el. Aztán sodort az élet... most külföldön élek és beteg embereket gondozok. Ezzel a megélhetési biztonságom és egyben az "erkölcsi célom" is beteljesült.


További célom még, hogy egy kényelmes és biztonságos életet biztosítsak magamnak és majd a gyermekeimnek. Valamint hogy támogassam az otthon maradt családomat.


Szeretnék sokat utazni. Dolgozni Ausztráliában. Szeretnék delfinekkel együtt úszni. Szeretnék megtanulni énekelni és hangszeren játszani. Szóval rengeteg célom van.


Neked mik a céljaid kérdező?

2012. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én célom elérni a függetlenséget minden tekintetben. Nem hagyni, hogy mások irányítsanak, megtartóztatni a vágyaimat, hogy én uraljam őket, ne fordítva. Egyfajta buddhai megvilágosodás elérése.
2012. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én célom a bölcsesség keresése és egyfajta megvilágosodás, bár én keresztény vagyok, nem buddhista. De a megvilágosodott szív nélkül nincs értelme a vallásosságnak sem.

Másik célom most már a kislányom felnevelése. Hogy jó anya legyek, ami azt jelenti hogy hagyjam mindig fejlődni, kibontakozni a kreativitását. Hogy ne töltsek a fejébe kész gondolatokat az életről, de mégis válaszolni tudjak a kérdéseire. ilyesmik.


A halálom előtt még jó volna élni. Nem csak vegetálni.


Freya

2012. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!