Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valakinek valamilyen...

Ha valakinek valamilyen bejegyzését sokan lájkolják facebook-on, valakiét meg nem, az azt jelenti, hogy a több lájkot kapót többen/jobban szeretik, a kevesebb lájkot kapót meg kevesebben/kevésbé?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Volt erről egy karikatúra, aminek lényege az volt ha csaj vagy van 50 like, 20 üzenet és 12 új barát jelzésed, ha fiú vagy akkor 1 like aztán annyi.


Ismerősök számtól, minőségétől és a megszólalástól is függ.

2012. jan. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát valahogy úgy. Pl. nekem van egy lány ismerősöm, kétségtelenül nagyon szép, tipikus népszerű "jócsaj" (minden bántó felhang nélkül, amúgy orvosira jár, tehát nem hülye), na ő akármit ír ki, azt biztos, hogy pár percen belül legalább 30-an lájkolják, már megfigyeltem. Legyen az továbbküldős hülyeség, vagy egy zene, vagy egy bármilyen szösszenet, mennek rá a lájkok ezerrel.


Én pl. nem voltam soha az a népszerű osztálykedvence lány, nekem csak a közvetlen barátaim lájkolják a bejegyzéseimet.


Úgyhogy van benne valami, bár én azokét is lájkolom, akiket nem különösebben kedvelek, ha a bejegyzésük tetszik.

2012. jan. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
nőjetek fel!
2012. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában igen. De a népszerű embereknek sok barátjuk van facebookon, úgy meg nem nehéz jóval több lájkot kapni.
2012. jan. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Társaságtól függ. Az én ismerőseim általában normális, gondolkodó emberek, ez a lájkolásnál látszik is, többet szokott kapni egy belinkelt hír, mint egy "shoppingolni mentem" kiírás.
2012. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Elég elkeserítő, hogy ilyen facebook-os hülyeségekkel ("lájkokkal" - Istenem!!) kell lemérni, hogy ki mennyire népszerű!

Szerintem inkább azt lehet megfigyelni vele, hogy ki az, aki ő maga, na meg a barátai is facebook-on élik az életüket...

Én is regisztrálva vagyok, félreértés ne essék, de egyrészt egy évben egyszer, ha kiírok valamit (azt akkor azért, mert tényleg közérdekű hírnek ítélem meg, ugyanis egyébként hülyeségeket nem osztok meg!), másrészt meg én sem lájkolgatok meg engem sem lájkolgatnak.

Az ismerőseimnek és nekem is van saját életünk, és több dolgunk, mint hogy azon menjen a verseny, kinek mit mennyien lájkoltak. Nevetségesnek tartom ezt az egészet.

2012. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Ez így van!!


Volt egy osztálytársam gimiben, iszonyú szép és csinos...


Bármit ír ki, ha képet tölt fel, vagy akármi... pár másodperc és meg is van a 30 lájk.


Nekem néha 1-2en lájkolják a kiírásaim. De nem is vagyok szép se csinos :(((((((((

2012. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek a dolgoknak komolyan presztizs értéke van?? Én is nagyon fiatal vagyok, de felfoghatatlan, hogy valaki lájkokra alapozzék bármit is...

Én személy szerint azt lájkolom, amivel egyetértek, nagyon tetszik, stb. És nem azért lájkolok valamit mert az a jó csaj írta ki.

2012. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!