Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ilyenkor télen miért járnak...

Ilyenkor télen miért járnak feltűnően kevesebben a szórakozóhelyekre?

Figyelt kérdés
Mi nyomatjuk ugyan úgy mint nyáron. Más miért nem?
2011. okt. 14. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert télen nem lehet köldökig kivágott felsőbe meg miniszoknyába járkálni.. fázósak az emberek.
2011. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
72%
Hideg van...
2011. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
75%
Plusz tanulni is kell(ene).
2011. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Plusz nyáron ki lehet ülni, és nem kell a füstben megfulladni, télen meg nem fogsz a levegőn ücsörögni a kocsma külső részén.
2011. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Csomóan korzóznak pedig részegen az utcákon a hideg ellenére is!(pl kocsmatúrázók).


Amúgy szerintem a ruha miatt...Míg nyáron 1órát utazol rövidnaciba a diszkóig,télen meg a kis miniruhát vmi hatalmas kabát alá kell felvenned(és még úgy is megfagysz mire a dizsibe érsz)...


Hosszúujjúban és hosszú nadrágban meg már azért szagosabb a diszkó :D

2011. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes, én szerintem télen többet járok :)

De gondolom sokakat zavar, hogy kint kabát, pulcsi, stb., bent meg dög meleg, akkor kabátot, pulcsit, stb.-t lehámozni, ruhatárba beadni, aztán kifelé menet ugyan ez, csak fordítva. Nem egyszer fáztam már meg úgy, hogy buliban meleg volt, leizzadtam valamennyire, aztán becsomagoltam magam a kinti ruhába, de mire kiértem, már abba is totál beleizzadtam, kint meg mocsok hideg volt.

Arról nem beszélve, hogy nyáron lazán hazasétálok éjjel, mert nem fázom, kb. 20 perc gyalog, de mondjuk télen, hóban fagyban ugyan ezt nem teszem meg, éjszakai busz nálunk nagyon kevés van, taxira meg nem költök szívesen. Szóval egyszerűen nyáron kevesebb macerával jár a dolog.

2011. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Mert sokan utálják, ha bagó, vagy piaszagú lesz a ruhájuk, hajuk.

Mert nyáron egy kerthelységgel megsokszorozódik egy szórakozóhely alapterülete.

Mert nyáron, ha elunod a tömeget és zajt, sétálhatsz egyet magadban, vagy azzal, akivel beszélgetni szeretnél.

Mert nyáron ugyanabban a pólóban gatyában amiben otthon vagy, leugorhatsz egy sörre, télen pedig fel kell öltözni.

Mert az iskolakezdés egy csomó pénzbe került, mindjárt jönnek a fűtésszámlák, és spórolni kell.

Mert nyáron több és jobb bulik vannak mint télen. (már ha az október közepe télnek tekinthető)

Hirtelenjében ennyi jutott eszembe:-))

2011. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a qrvák nem tudnak meztelenkedni,bár némelyik télen is megoldja.De amúgy sokakat nem zavar hogy tél van.Mindegyik sír hogy bezár a kedvenc nyári szórakozóhelyük,de télen ugyanúgy folytatják a bulizást.
2011. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!