Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Holnap ki ír központi felvételit?

Holnap ki ír központi felvételit?

Figyelt kérdés
szerintetek nehéz lesz? én úgy tudom most a matek lesz nehezebb :S
2012. jan. 20. 15:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én és nagyon félek :S
2012. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
énis!!:/
2012. jan. 20. 16:09
 3/21 anonim ***** válasza:

Én is holnap írok felvételit, kaptam egy fülest, hogy nehezek lesznek (apám ismeri ott az egyik tanárt, és ő mondta, hogy nehezek lesznek, de többet nem akart mondani), szóval legalábbis a matek nehéz lesz.

Egyébként annyira nem izgulok, mivel megy mindenféle feladat, ha mást nem majd tippelek, azért nem jár pontlevonás. De sok szerencsét kívánok nektek!

2012. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Én is holnap írok. Utolsó: remélem annyira nem lesz nehéz :SS
2012. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
inkább a magyar legyen nehezebb mert abból ötös vagyok de matek.... az valami szörnyűű :/
2012. jan. 20. 17:46
 6/21 anonim ***** válasza:

Én is holnap írok :S

komolyan nehezebb lesz a metek?

ne már ... szerintem az eddig matek is nehéz volt (így visszanézve)

2012. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Ez hülyeség, kinek mi a nehéz! És nehogy már egy idegennek elhiggyétek, és görcsöljetek rajta!
2012. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Főnök, na majd holnap kiderül az "idegennek" igaza volt e, én speciel remélem, hogy nem. De végülis van benne valami, mivel két évenként nehezebb, és tavaly pont tök könnyű volt, szóval valamennyire helyt adok a szavainak.


De én azt mondom, hogyha nekünk is nehéz lesz, akkor mindenki másnak is nehéz lesz, szóval az esélyek minden szituációban egyenlők maradnak, szóval no para!


Ja és mostmár ideje lefeküdnünk, mert holnapra ki kell pihennünk magunknak!

2012. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
naa kinek hogy ment?
2012. jan. 21. 13:03
 10/21 anonim ***** válasza:

A magyar az nagyon jó lesz, a matek meg elég szar, mivel úgy kb 3 feladatot elbasztam :S


Összességibe egy olyan 60-70 pontot fogok elérni szerintem

2012. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!