Nem ertem mert van ez?

Figyelt kérdés
mostanabban sokan irjatok hogy nem szeretitek ha valaki cicababa meg a fiuk ne szegyek a szemoldukoket pedig ez nincs igy az eletben azt tapasztalom hogy a cicababak es a pavanak hivot fiuk sokkal nepszerubbek mint aki nem az irigyek vagytok vagy valami vallasban vagytok nem ertem mi bajotok
2012. jan. 20. 18:52
 1/4 A kérdező kommentje:
persze azert nem kell tulzasba esni addig ok en is igy vagyok vele de mert baj az ha valaki divatosan oltozkodik vagy egy fiu apolt es szeret jol kinezni
2012. jan. 20. 18:54
 2/4 anonim ***** válasza:

nem népszerűek, csak sok nemlétező kapcsolatuk van, mármint ezek a kapcsolatok a semmin alapszanak, se bizalom, se kötődés nincsen közöttük és a barátaik között, csak úgy vannak, de ha a másik már nincs ott, rögtön hátba is lehet szúrni. egyébként meg nem tudom, miről beszélsz, nekem azok az ismerőseim, akik nem cicababák és nem pávák, rettenetesen utálják az ilyen típusúakat. de lehet, hogy én mozgok rossz körökben.

17/L

2012. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En is "pava"vagyok legalabb is szerintetek en nagyon jol erzem magam. a testemben es nem ertem miert kell gunyolodni ilyen helyeken mikor nyilvanvlo hogy a legtobb ember aki gunyolodni probal irigycsegbol teszi mert nem nepszeru es othon a gep elott gunyolodik masokon akinek igazabol szeretne a helyeben lenni.
2012. jan. 20. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ahoz hogy menő legyél nem kell cicababának vagy macsomennek lenni egyszerüen csak add magadat...én nem vagyok cica baba meg semmi és mégis több haverom és barátnőm van mint más cicababa ismerösömnek :))
2012. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!