Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jól. Gondolom, h ha egy nő...

Jól. Gondolom, h ha egy nő unatkozik akkor spekulál, és ha spekulál abból semmi Jò nem sülhet ki. (? )

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Na, egy "ügyeletes zseni". Először tanulj meg beszélni, aztán írni. Hány éves vagy? Betöltötted már a 9. életévedet? De ha még nem, akkor hogy jutnak eszedbe a nők? Unatkozol? Nem kaptál Karácsonyra nénós autót???
2012. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mókás vagy :]
2012. jan. 22. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit értesz spekulálás alatt. Ha én unatkozom (amit nem szoktam), akkor fogok egy könyvet és olvasok, bár ezzel nem szoktam megvárni, hogy unatkozzak, amúgy is ezt tenném, ha ráérek. Vagy feljövök ide ilyen értelmetlen kérdéseket olvasni.
2012. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne magadból indulj ki, szívem csücske!
2012. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem jól gondolod.


wait what

gondolod?????????

2012. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!