Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismertek olyan oldalt, ahol...

Ismertek olyan oldalt, ahol barátkozni lehet?

Figyelt kérdés

Olyan oldalt keresek, ahol barátokat lehet szerezni. Sajnos úgy alakultak a dolgok, hogy már jó ideje elszakadtam az összes barátomtól. Nem igazán járok el sehová, amolyan "kocka" típus vagyok. Régebben, mikor még volt kivel, gyakran eljárkáltam ide-oda, de így egyedül inkább itthon töltöm az időmet.

Mielőtt valaki félreérti, nem azért nincsenek már barátaim, mert valamiféle kiállhatatlan alak vagyok; csak sajnos így alakult. :(

Előre is köszönöm a válaszokat. :)

22/N


2012. jan. 23. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Oldalt nem tudok (csak facebook meg ilyenek jutnak eszembe), de elmehetnél mondjuk egy tánctanfolyamra.
2012. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos csak szexpartnerkereső meg társkereső oldalak vannak, barátkereső sajnos nincs.

Pedig hölgyekkel szívesen barátkoznék, mindig nők voltak a legjobb barátaim (most is), igaz inkább beszélgetni, meg sétálni, kirándulni szeretek, bulizni nem.

49/F

2012. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Kocka" típus, ez aranyos. :) Egyébként én is hasonló cipőben járok, kár hogy nem vagyunk ugyanaz a korosztály. 39F
2012. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Azt hiszem, akkor marad valami fórum, hátha szerencsével járok... :)

2012. jan. 23. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz, kicsit hasonló cipőben vagyok én is. Budapesten lakom.

(Ha esetleg gondolod, tudok külföldi ilyen oldalt, ami nyelvtanulás céljára is nagyon jó. interpals.net a címe, nézd meg. A világ minden tájáról vannak fent emberek. =) )


20N

2012. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem, akkor marad valami fórum"

Miért, a tánccal annyira hadilábon állsz?

(Első voltam.)

2012. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem állok hadilábon a tánccal, csak most arra sajnos nincs lehetőségem.
2012. jan. 24. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!