Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Színházban szabad videózni?

Színházban szabad videózni?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos darabot, ami nagyon tetszet, utoljára fogják játszani és szeretném megörökíteni. Vinnék állványt és FullHD-s kamerát.


Másokat láttam fényképezni, meg fényképezőgéppel videót készíteni.


2012. jan. 23. 16:12
 1/5 tetro ***** válasza:
nem, elvileg nem lehet. egyeztess a színházvezetőségével, hogy nekik nincs-e szükségük a darab archívációs célü felvételére. hátha...
2012. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó ötlet, mondjuk TV-sek jöttek, de nem vették fel az egészet, csak úgy, hogy legyen mit bevágniuk a híradóba, megpróbálom elintézni :)
2012. jan. 23. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
melyik előadásról van szó?
2012. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem felvette a duna tv :)


Nagyváradon a szigligeti szinház gyerekekkel edták elő a Csongor és tünde c. darab modernizált változatát, nagyon jó lett, néhány ismerősöm, barátom is játszik benne, én amikor volt a felhívás, sajnos nyakig ültem egy másik videós cuccban, ezért nem értem rá elmenni a casting-ra, de ami jó az jó, el kell ismernem nagyon jó lett a darab.


Megszerzem azt a felvételt amit a duna vett fel tudtommal, állítólag kiadták DVD-n :)


[link]

2012. jan. 26. 15:42
 5/5 A kérdező kommentje:

Felvette... olyan fos minőségű hogy... fú... milyen kétbalkezes idióta vette/vágta ezt a szart? :S

Lehet nem vagyok hivatalos operatőr de ennél 1000x jobban felvettem volna....

2012. jún. 28. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!