Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor voltál először színházban?

Mikor voltál először színházban?

Figyelt kérdés
Én még nem voltam mivel vidéken élünk az iskolában pedig nem volt kötelező így kimaradtam belőle.Ez "cikinek" számít?20éves vagyok egyébként.
2011. ápr. 25. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is vidéki voltam, de a szüleim és az iskola segítségével kb 6 éves voltam (Pécsen néztük meg a hókirálynőt)


A feleségem 27 éves volt, amikor először volt színházba. Neki annyira megtetszett, hogy azóta sokszor ment.

2011. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5-6 éves korom körül, egy gyerekeknek szóló darabon. Még msot is emlékszem rá, nagyon jó volt:). Utána a 6 osztályos gimnáziumban végig volt színházbérletem. Most egyetemista vagyok és sajnos ritkán jut rá pénzem az albérlet stb. miatt.

Egyébként nem ciki. Nem mindenki szereti a színházat, a családból pl. egyedül én. Egyszer azért érdemes kipróbálni szerintem :)

2011. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem is érdekel csak eddig úgy volt h nem tudtam elmenni vagy épp nem volt rá lehetőség.De ami késik nem múlik:)
2011. ápr. 25. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Még kicsi voltam 6-7körül, a Padlást néztük meg (a szilvásgombóc még mindig meg van valahol:-). De kiskorom óta rendszeresen jártunk, zenei tagozatos voltam ezért volt opera, színház és hangversenybérletem is, aztán már csak önszorgalomból mentem, most meg mert elmegy az egyik kedvenc színészem és az utolsó darabjait látni szeretném.

Sosem késő elkezdeni, de nem érdemes kihagyni!

2011. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!