Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki az ha nincs facebookom...

Ciki az ha nincs facebookom 15 evesen nincs facebookom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 20:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, nem ciki. Sőt... Talán még előnyös is. A barátságokat nem virtuálisan kell kezelni, hanem élni kell az életet. Amikor belekezdtem, akkor olyan szinten lekötött, hogy „South Park” módra beszippantott. Mára már kifele jövök belőle, mert annyi időt vesz el az életemből, hogy más fontosabb dologra alig marad. Jönnek a levelek, játékfelkérések, melyekre bunkóság nem reagálni. Amikor 200 ismerősöd van, akkor már kezd pokolivá válni. Mindenki löki, ami épp az eszébe jut, így olyan információs káoszt látsz, amivel nem lehet mit kezdeni. Egyetlen értelme lenne, hogy a régi ismerősökkel tarthatod a kapcsolatot, de erre célszerűbb az email, vagy a skype. Rengeteg időt elvesz az ember életéből, ha tényleg csinálja, és követi a barátait. Őszintén szólva, már csak levelezések miatt jelentkezek be, mert nem érdekel a sok hülyeség megosztása, és én sem osztogatok, mert másokat éppúgy nem érdekel. Szerintem, sokkal hasznosabb dolgokkal is lehet az időt eltölteni.


Megjegyzés: Nem tudom, miért kell bántani a mondat miatt. Mintha Ti mindig tökéletesen írnátok. Már én is futottam bele ilyenbe, hogy „körmondatot” írtam. Az már valóban ciki, és gáz, hogy sokan csak a másik csesztetése miatt jönnek ide.

2012. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!