Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki szereti a South Parkot?...

Ki szereti a South Parkot? Melyik a kedvenc részetek?

Figyelt kérdés

2012. jan. 24. 19:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
12%

"oda mer mondani a társadalomnak "

Okoska lehetnél, ha nem ilyen hülye indokod lenne. Szerinted a trágárság, vallás gyalázat az igazi módja és más nincs amivel kritizálni lehetne? És ehhez még állandóan üvöltözni is kell? Nagyon szomorú életed lesz ha neked ez tetszik! Nem hallottál az Aesopusi és La Fontain fabulákról? Sajnállak a mélynövésű erkölcsi és szellemi szintedért.

2012. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Utolsó:te vagy az idióta,mert beszólsz.Nem érted a sorozat mondanivalóját és csak a trágárságot látod benne és nem a mögötte lévő igazságot.Ennyi.
2012. jan. 25. 13:04
 13/25 anonim ***** válasza:

Nekem az amikor betépnek a macskapisitől, gyakran néztem amikor be voltam b*szva. :D

A legtöbb részt szeretem de vannak amik nem tetszenek, pl a Britney fejét szétlövős rész nekem túl hányingerkeltő volt. :P

2012. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Utcsó:az nekem is,na meg a tetves rész,de azt tegnap láttam és végül azt is megszerettem:D Az MTV-n ma is lesznek részek éjfél felé,azt hiszem.:)
2012. jan. 25. 18:04
 15/25 anonim ***** válasza:
69%

"Okoska lehetnél, ha nem ilyen hülye indokod lenne. Szerinted a trágárság, vallás gyalázat az igazi módja és más nincs amivel kritizálni lehetne? És ehhez még állandóan üvöltözni is kell? Nagyon szomorú életed lesz ha neked ez tetszik! Nem hallottál az Aesopusi és La Fontain fabulákról? Sajnállak a mélynövésű erkölcsi és szellemi szintedért."


De igen, van más módja, és hidd el, hogy én is jobban szeretem azokat.

Viszont sokan vannak olyan mélynövésű erkölcsi szinten, amilyennek most te gondolsz engem, őket nem fogják érdekelni sem Aesopus, sem La Fontain, sem Tolkien, sem Szepes Mária vagy éppen Ayn Rand (és még sorolhatnám). Ha nekik mondani szeretnél valamit, akkor le kell ereszkedned az ő szintjükre, és abba a stílusba kell bugyolálnod a mondandódat, másképp nem fognak rád figyelni.

Nem mondom, hogy a South Park ennek egy tökéletes példája, de azért vannak benne nagy igazságok is.


Amúgy meg hozzáállás kérdése. Azért, mert szeretem a South Parkot, korántsem a kedvencem; jónak tartom, míg mondjuk La Fontain meséit valamivel jobbnak.

2012. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
az én kedvencem a scott tenormannek meg kell halnia, meg a gyerekmolesztálás nem mulatságos.
2012. jan. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
a macskaorgia tényleg jó, de amikor cartman kutyatejet csinál! XD hát azon hatalmasat röhögtem!
2012. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Utcsó:Hát az a rész végig fájdalmas:D
2012. jan. 31. 20:57
 19/25 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem:D, kedvenc részeim:

1. Casa Bonita

2. Egy kis Tourette

3. Scott Tenormannak meg kell halnia

4. Eric Cartman halála

5. Holnapután előtt két nappal

6. A hajléktalanok éjszakája

7. Cartman súlyos bűne

8. Jersey módi

9. Másnap

10. A K betűs szó

2012. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
27%

Csak ilyen ordenáré módon lehet társadalmat kritizálni?

Humorral pl nem lehetne? Ha állandóan ezt nézitek ugyanolyan üvöltöző csúf szájú felnőttek lesztek. Öröm lesz veletek élni.

2012. febr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!