Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Immortals...

Mi a véleményetek az Immortals-Halhatatlanok c. filmről? Melyik a kedvenc részetek/szereplőtök?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit megviselt az a kínzásos módszer, viszont így átjött a mondanivaló...

Ahogy vártam, nagyon hasonlít a 300-ra, sok jelenetet mintha egyszerűen átvittek volna, viszont látszott hogy figyeltek, hogy kevesebb legyen a lassított szexjelenet.... :))) Ez jó... De engem nem zavart a hasonlóság.

A kedvenc karaktereim Árész és Odüsszeusz. :D Azt hiszem ők voltak az a két ("kissé" meleg kinézetű [de legalább "göröghű"]) isten...

2011. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elöször nem tudtam mi a lényege annak a nagy bikának,de mindenesetre ilyesztö volt,de vannak nafyonjó jelenetek benne például én azt szerettem nagyon amikor felmegy a kamera az istenekhez,meg amikor valaki lö az íjjal az is nagyon jó rész...nekem nagyon tetszik ez a film,remélem lesz folytatása esetleg a kisfyerekkel :))
2011. nov. 15. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:

biztosan lesz folytatása, legalábbis sztem Zeusz erre utalt a végén amikor mondta hogy háború lesz a mennyekben és Thészeusz fiának benne volt a látomásában.

A kedvenc szereplőm egyébként Zeusz ill. a tolvaj srác, Stavros, annak voltak a legjobb dumái és sztem a szexuális jellegű célzásai kicsit hasonlítottak Stiflerre

2011. nov. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azt kihagytam hogy a végén a csatában Poszeidón harci stílusa tetszett nagyon
2011. nov. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az isteneket nagyon jól eltalálták :D ha lesz második része én biztos,hogy megnézem :D
2011. dec. 1. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:

én is

és sztem tuti lesz mert különben minek ennyi utalás ott a végén

2011. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!