Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti ismertek érzelmi/lelki...

Ti ismertek érzelmi/lelki sérült embereket? Hogyan lehet nekik segíteni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Amugy, mint az embert nehéz meg érteni. De a gondod meg oldásához , kell a gond forrása ia.Hát , írj!
2012. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, én.
2012. jan. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek. Sőt engem az ilyen emberek különösen vonzanak. Sokat nem tudok tenni értük, csak annyit, hogy ott vagyok mellettük, meghallgatom őket, tanácsot adok ha tudok. Éreztetem velük, hogy értékesek, fontosak, bátorítom őket. Kb ennyi..
2012. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereknek csak akkor lehet segíteni, ha azt akarják, hogy segíts.

Annyit lehet tenni, amit az előző válaszoló ír. Amúgy az lenne a legszerencsésebb, ha az illető magán tudna segíteni, netán szakemberhez fordulna, hogy talpra álljon.

2012. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerek. De a környezete hiába szembesíti a betegségével,nem vesz róla tudomást.
2012. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!