Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ideges vagy, hogy eljárást...

Ideges vagy, hogy eljárást indítottak ellened vagyis Magyarország ellen, aminek te is a tagja vagy?

Figyelt kérdés

Eljárást indítottak Magyarország ellen

[link]


2012. jan. 24. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
NEM ellenem inditottak eljárást, hanem az Orbán-törvenyek ellen. AZ meg teljesen jogos, elvégre a diktaturát azért nem szabad elfogadni.
2012. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Az egész EU egy nagy szr! Nem tudom még mit keresünk benne! FUCK EU!
2012. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Igaza van az elsőnek, nem ellenünk indítottak eljárást, hanem az Orbán és bagázsa ellen, amit teljes mértékben jogosnak tartok.
2012. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Valóban nem a magyar lakosok ellen indítottak eljárást, hanem Magyarország BELÜGYÉBE avatkoztak bele, amihez szerintem aztán semmi közük sincsen. Azt a vicces érvet, hogy a diktatúra ellen harcolnak meg hagyjuk már, nagyon nem vicces és rohadtul nem igaz.
2012. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Ezt sosem fogom megérteni, napi 10 cigányozós kérdés van itt, rasszista válaszokkal, a főcigánynak meg önként bepucsítotok... ELLENEM nem indítottak eljárást, én már régesrég felháborodva nézem Orsós Viktor ámokfutását.
2012. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 mantis religiosa ***** válasza:
52%
Az igaz hogy nem ellenünk, de mi "élvezzük " majd ennek a gyümölcsét. Ez az egész hadjárat tiszta szex nekünk: így is, úgy is megb@sznak, és a végén szopni fogunk!
2012. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nagyon ideges vagyok. Nem is tudok másra gondolni csak erre.


Bár nekem nincs Magyarország tagságim csak itt élek. Akkor rám nem vonatkozik? Huhh. Máris megnyugodtam.

2012. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

Nem vagyok ideges. Az elmúlt pár évben halálra aggódtam magam amiatt a rengeteget "qrvajó" dolog miatt, amit bevezettek, amiről törvénykeztek, stb stb stb.

Már nem idegeskedek, fél év múlva itt hagyom az országot.

2012. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
A kérdés ocsmány! Rajtunk kívűl még 22 ország ellen "indítottak eljárást" O.V. CSAK AZT NEM AKARJA HOGY AZ EU BELEPOFÁZZON MINDENBE, MINT EGY DIKTÁTOR. IGAZA VAN. Eddig a SZU. fenekét kellett nyalni, most meg az EU-ét kellene?Egy frászt. Az UNIÓ egyébként sem lesz hosszú életű, hiába erölteti az USA saját mintájára. Európa nem egy szedett-vedett banda itt minden nemzet a saját szokásai és hagyománya szerint szeretne élni. Akinek ez nem tetszik, osonjon át az USÁ-ba, ott legalább jó pofára fog esni, mert demokrácia náluk egy szál se, csak dumálnak róla állandóan,hátha beveszi az ottani, zömben primitív lakosság. Hónapokat töltöttem kint,az "idegeseknek" jót tenne oda egy kis tanulmányút. Rohannának haza egy kis nyugalomért. Provokátorok és irigyek vagytok ennyi az egész!
2012. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Aha, és még hány bőrt fog lehúzni az emberekről?

Érdekes módon még nem hozott senki olyan törvényt-rendelkezést-bármit, ahol a vagyonosok sz*pnának és a kisemberek járnának jól. Ja, hogy O.V. jól csinálja??? Szerintem QRVÁRA NEM!

2012. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!