Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elkezdtem egy forgatókönyvet...

Elkezdtem egy forgatókönyvet írni, amire már nagyon sok ember mondta, hogy nagyon jó. Szerintetek hogyan valósíthatom meg a filmet?

Figyelt kérdés
Az első rész készen van (a forgatókönyv), és másodikat pedi g most írom. Van olyan ismerősötök aki rendező vagy filmesnél dolgozik? Nagyon jól jönne hisz nagyon izgalmas a film...
2012. jan. 27. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
tudod a sikerhez nem jó aynagot kell készíteni, nem azon múlik. hanem ismeretségen és seggek csontig való kinyalásán. nekem sok író ismerősöm van, akik nem csak amatőr írással foglalkoznak, és midnegyik tudja hogy örökre a feledésbe merül minden írásuk. ezzel ellentétben pedig sok szenny jelenik meg "best sellernek" kikiáltva, mert azokat ismert emberek vagy ismert emberek valakije gányolja össze. de kitartást hozzá, talán neked sikerül
2012. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, hogy hangstúdióban profi szintű felvételt készítenek kisebb zenekaroknak, énekeseknek stb. A terjesztést meg nagykereskedők végzik.

A filmezéshez is lehet, hogy találsz stúdiót, keress rá az interneten, vannak szponzorok is.

Lehet sok mindent egyedül is csinálni.

2012. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egy kissé álomvilágban élsz...

Felteszem, gimnazista vagy.


Játékfilmről van szó?


Keress egy amatőr operatőrt, a rendező te leszel.

keress színészeket.

a szövegkönyvet is te írod meg.


ha kész a film, bekülditek egy filmfesztiválra.


én így csináltam 2 filmet, mindkettő első lett.

tudod, mi történt?

levetítették a Sziget fesztiválon, ezért arra a napra VIP jegyet kaptam.


ennyi.

de én ennyit sem vártam, csak meg akartam csinálni a filmeket.


sok sikert.

2012. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsit nehéz lenne egy amatőr operatőrrel, hisz az egyész egy akció film... Szerintem az egyészet stúdióba és néhány részletet lehet csak szabadban forgatni... :S
2012. jan. 27. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Sejtettem.


Őszintén szólva nem hiszem, hogy bárkit is érdekelne a forgatókönyved a profik közül.


Esetleg szórólapozd ki egy-egy médiasuiban, hátha jelentkezik valaki...

2012. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi nektek!
2012. jan. 27. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!