Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen hazug és kiszámíth...

Miért ilyen hazug és kiszámíthatatlan néhány ember? Mi olyan nehéz abban, hogy egyenesen beszéljenek?

Figyelt kérdés
Magán órákat adok angol nyelvből. Többen megkerestek már, akikkel végül is nem lett semmi. A legtöbben annyit mondanak, hogy köszönöm majd visszahívom, aztán persze semmi sem történik. Csütörtökön is hívott egy érdeklődő. Meg is állapodtunk akkor, hogy skype-on tartjuk az órákat, utalással történik a fizetés. Mondta, hogy még ma este (tehát csütörtökön) felvesz, meg is adtam neki a skype nevemet. Megbeszéltük, hogy szombaton (tehát ma), már meg is tartanánk az első órát 6 órakor. De semmi nem történt. Nem vett fel skype-ra nem is értesített, hogy most mi van. Visszahívni nem tudom, mert rejtett számról hívott. Én meg itt ülök, a lebeszélt programomat lemondtam miatta, sőt már a mai órára szánt anyagot is összeállítottam. Mi olyan nehéz abban, hogy felemelje azt a tetves kagylót és elmondja, hogy bocsi de mégsem??? Még, ha fel is vesz 6 -óráig (amit kétlek, mert eddig sem tette meg), akkor sem lesz kifizetve ez a mai óra és kitudja, hogy utólag el utalja e vagy sem...
2012. jan. 21. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Már elnézést, de ha azt mondta, hogy 6-kor hiv, akkor mit hözöngsz negyed hatkor? Majd 6 UTÁN erölködj ezzel, addig ne.
2012. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, félreértesz. Azt mondta, hogy csütörtök este felvesz skype-ra és akkor azonnal küldjem el neki a bankszámlaszámom, utalja is a pénzt (meg azt is mondta, hogy akkor ez emailem is adjam meg, oda küldi majd a házikat). Nem történt meg, nem vett fel skype-ra. Pénzt utalni meg - mivel hétvége van - nem tud. Én adtam meg neki a skype nevemet, ő nem, de ez nem is lényeg, mert én amúgy sem tudok felvenni embereket. Tehát most itt ülök. Vagy lesz óránk vagy nem. De ha nem lesz akkor meg kérdéses, hogy kifizeti e. Láttam már olyat, hogy akkor a kedves diák azt mondta, hogy persze utólag elutalom, nem utalta el és még el is tűnt...
2012. jan. 21. 17:30
 3/9 A kérdező kommentje:
*de ha meg lesz
2012. jan. 21. 17:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Mind1, most várok 6-ig, de ha nem jelentkezik, hát nagyon pipa leszek... tényleg lett volna egyéb programom, de nálam a munka az első.
2012. jan. 21. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát!
2012. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ugyan mi az? hogy nem utaztam el, emiatt a nő miatt?
2012. jan. 21. 18:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem jelentkezett...viszont beugrott, hogy mikor először keresett (3x is hívott), akkor nem volt elrejtve a száma. Hívjam fel esetleg azt?
2012. jan. 21. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a jó oldala, hogy bemutatkozott, megmutatta milyen ember.

Nem kell vele foglalkozni, felhívni meg pláne nem.

Tudom nagy úr a pénz és a magánórák sokat hoznak, de ennyire ne süllyedj le, hogy Te rohangálj utána.


Ha akar valamit, akkor majd hív.

Ha nyomós oka volt, akkor lehet tovább folytatni, de ha kamuzik vagy valami sz@r indokkal jön, akkor egyszerüen nem érsz rá.


Ne bonyolítsd túl, értelmes embernek kell hogy legyél, ha már különórát adsz!

2012. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak tudod ez nekem lesz kellemetlen, hogy készültem, lemondtam a programom, vártam rá és semmi. Egyébként már felhívtam. Csütörtökön is említett vmit, hogy rossz a gépe és most mondta, hogy teljesen elfelejtette, mert csak most hozták el a gépet a szerelőtől és telepítik a skype-ot blablabla. Adok neki most egy esélyt, mert lehet tényleg csak elfelejtett szólni (bár erősen javaslom neki, hogy legközelebb írja fel), de ha még egyszer ezt csinálja akkor nyilván nem törődöm vele. Meg amúgy is úgy gondolom, ha neki most még sem kellek akkor nem veszi fel készségesen a telefont, hanem fogja és kinyomja vagy mit tudom is én. (velem is előfordult már, hogy nem tudtam órára menni és értesíteni sem tudtam a tanárt, tehát ezért is nézem el ezt most neki, csak több ne legyen).
2012. jan. 21. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!